Zoznámenie, ktoré je vhodné filmového spracovania: Týchto dvoch spojila dokopy neuveriteľná náhoda

0
Photo by Crew on Unsplash

Reklama/advertisment:

Určite ste sa už aj vy na vlastnej koži presvedčili o tom, že život píše tie najlepšie príbehy. Môžete si plánovať hocičo, no stačí okamih, a všetko sa prevráti hore nohami. Aj ten najbanálnejší skutok môže vyvolať ohromnú reakciu, ktorá bude mať (nielen pre váš život), neuveriteľné dôsledky. Matt, užívateľ Twitteru, by o tom vedel rozprávať svoje. Na sociálnej sieti sa zdôveril so svojím neuveriteľným príbehom, ktorý stojí za to.

Reklama/advertisment:

Určite by bol z neho dobrý námet vhodný aj na filmové spracovanie.

Všetko to začalo smrťou

“Zomrel mi otec. Klasický začiatok vtipného príbehu. Pochovali ho v malej dedinke v Sussexe. Boli sme si veľmi blízki, tak som často navštevoval jeho hrob. Stále to robím. (NEBOJTE SA. TERAZ TO BUDE VTIPNEJŠIE). 

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Photo by Einar Storsul on Unsplash

“Vždy som so sebou sebou na hrob bral kvety. Rovnako, ako aj moja mama a starí rodičia. Hrob môjho otca by určite dostal zaslúžené čestné tretie miesto v kvetinovej súťaži Chelsea Flower Show.”

Hrob, na ktorom chýbali kvety

“Všetko by bolo v poriadku, no cítil som sa blbo kvôli tomu, že vedľa môjho otca bol pochovaný chlap, ktorý nikdy nemal na hrobe kvety. Zomrel na Štedrý deň, mal len 37  a jeho hrob bol bez kvetov. I keď stánok s kvetmi bol ihneď oproti. ZAČAL SOM TEDA KUPOVAŤ KVETY AJ PRE MUŽA, KTORÉHO SOM NIKDY NESTRETOL.”