Zoznámenie, ktoré je vhodné filmového spracovania: Týchto dvoch spojila dokopy neuveriteľná náhoda

0
Photo by Simon Hattinga Verschure on Unsplash

Reklama/advertisment:

“Robil som to nejaký čas, no nikomu som sa o tom nezmienil. Bol to taký môj súkromný vtip, určený len mne. Jednoducho som urobil z času na čas dobrý skutok, a to bolo  všetko. Bolo to síce divné, ale toho muža som začal vnímať ako svojho priateľa.”

Začal som viac zisťovať

Reklama/advertisment:

“Zaujímalo ma, či je medzi mami nejaké skryté spojenie, niečo, kvôli čomu ma to tak k nemu ťahá. Možno sme chodili do tej istej školy, kopali sme za jeden tím, netuším. Tak som teda zadal jeho meno do Google a o sekundu neskôr som ho aj našiel.”

Photo by Agnieszka Boeske on Unsplash

“Jeho žena mu nenosila kvety, PRETOŽE JU ZAVRAŽDIL. NA ŠTEDRÝ DEŇ. Po tom, čo ju zavraždil, taktiež zabil jej rodičov. Potom skočil pod jediný vlak, ktorý išiel na Štedrý deň cez tunel Balcome.”

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

“To bol dôvod, prečo mu nikto nenosil kvety. Nikto, okrem mňa, pravdaže. Nechal som mu tam kvety. Raz za čas, počas dva a pol roka, som mu nosieval na hrob kvety.”

“Po tomto zistení som sa začal cítiť hrozne kvôli jeho žene a jej rodičom. Mal som pocit, akoby som im dlžil nejaké ospravedlnenie.”

Kúpil som im kvety

“Zistil som, kde sú pochovaní, kúpil som kvety a vybral som sa na cintorín. Ako som stál pred ich hrobmi a mrmlal ospravedlnenie, zjavila sa za mnou žena. Chcela vedieť, kto som a prečo nosím kvety jej tete a starým rodičom. BOLO TO TRÁPNE.”