Nepremýšľaj príliš, vytvoríš problém, ktorý tam vôbec nebol…

0

Reklama/advertisment:

Niekedy nám myseľ nedovolí nezamýšľať sa nad vecami do hĺbky. Niečo nám vŕta v hlave, niečo sme nepochopili, stala sa nejaká nevysvetliteľná udalosť a my teraz v hlave hľadáme vysvetlenia a odpovede.

Reklama/advertisment:

Nie vždy je však prospešné všetko tak hlboko skúmať. Prečo spravil to a prečo toto naopak nespravil? Lebo.

Sme ľudia a život je len jeden, nemali by sme toľko premýšľať nad tým prečo. Žime pre chvíle radostí, pre šťastné chvíle, pre ľudí, ktorým na nás záleží, pre ľudí s ktorými nám je jednoducho dobre….

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Nie je čas sa zaoberať otázkami na ktoré ostane odpoveď vždy skrytá a v nás ostanú len tie myšlienky, ktoré nás neustále budú dávať dole. Sú to myšlienky: Čo ak?

Domyslieť si odpoveď na tiet záhadné udalosti alebo nevysvetliteľné správanie ľudí nás môže zaviesť niekam, kde sme nemuseli byť, keby sme nedávali veľký dôraz niečomu, čo ani nie je podstatné.

Treba sa sústrediť na seba a na to ako si vytvoriť ten najkrajší život, pretože všetko záleží od nás. ak necháme hlavu niekde v minulosti nad otázkami Čo keby?, zostaneme navždy v tom, čo už možno ani neexistuje. Nežime pre minulosť, ale pre to, čo príde, čo zažijeme, uvidíme, pre ľudí ktorých milujeme.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokTipy a triky pre každú ženu
Ďalší článokPrieskumník na Slovensku končí!
ZDIEĽAŤ