Žena sa prebrala z kómy s dôležitým posolstvom o posmrtnom živote

0

Reklama/advertisment:

Nikto z nás si nechce predstavovať samého seba,či blízkeho človeka, ako leží v kóme a bojuje o život. No život sa s nami dokáže niekedy nepekne zahrať. Lekári tvrdia, že nikdy sa nedá s istotou povedať, či sa človek niekedy preberie.

Reklama/advertisment:

Čím však človek dlhšie leží v stave, v ktorom vedomie odchádza do iných sfér, tým je to pre jeho organizmus náročnejšie. Veď všetci si pamätáme na Michaela Schumachera. Hviezda Formuly I už niekoľko rokov leží v kóme, pričom je na jeho zdravotný stav uvalené embargo…

YouTube

Strach zo straty blízkeho človeka je veľmi bolestná skúsenosť. Podobné pocity zažívala aj rodina Yvone Sklarovej, ktorú lekári uviedli do kómy, aby tak zvýšili jej šancu na prežitie. Jej rodina bol zdrvená a vystrašená. Našťastie Yvonna sa z kómy prebrala a to, čo zažila, predčilo všetky jej očakávania. Po prebudení tvrdila, že Boh navštívil jej sny. Tvrdí, že sa dostala do neba, kde jej povedali, aby sa so svojou skúsenosťou podelila s celým svetom.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

YouTube

Všetko pritom začalo tak nevinne. Yvonne Sklar si najprv myslela, že má chrípku. Cítila sa zle, všetko ju bolelo. No po dvoch týždňoch však lekári zistili, že jej zdravotný stav má od chrípky poriadne ďaleko. Z ničoho nič doma skolabovala. Sanitka prišla po ňu v poslednej chvíli. Po prevoze do nemocnice lekári zistili, že Yvonne trpí na silný zápal pľúc.