Kilá pôjdu dolu. Týchto 10+ maličkostí vám pomôžu dosiahnuť ideálnu hmotnosť

0
pixabay.com

Reklama/advertisment:

Nemôžete schudnúť napriek tomu, že sa trápite diétou? Možno za to môžu chyby, ktoré vám znemožňujú získať vysnívanú postavu. Dnes vám prinášame drobné, no účinné tipy, ktoré vám pomôžu zatočiť s nadbytočnými kilami.

Reklama/advertisment:

Veríme, že vám tieto tipy budú nápomocné.

#1 Vyhraďte si v byte zónu, v ktorej sa neje

pixabay.com

Môže to byť gauč, na ktorom konzumujete najviac čipsov či iných nezdravých pochutín. Ak si však zakážete na ňom jesť, budete lepšie držať na uzde svoje chute. V prvom rade sa vám ani nebude chcieť ísť s čipsami do vedľajšej miestnosti.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#2 Nevážte sa každý deň

Ak ste začali chudnúť, schovajte váhu do komory. Na začiatku vás to môže demotivovať. Skúste sa vážiť len raz za mesiac. To isté platí aj pre meranie obvodu pása, bokov či pŕs.

#3 Neodopierajte si pochutiny, radšej ich zameňte za zdravšiu alternatívu

pixabay.com

Máte obrovskú chuť na koláč? Upečte si ho. Na internete nájdete množstvo receptov na koláče bez múky či rafinovaného cukru. Aj hranolky sa dajú urobiť na plechu. Zdravšou alternatívou môžu byť hranolky zo zeleru alebo batatov.

#4 Nudu skúste zahnať inou činnosťou, nie sústavným vyjedaním chladničky

Ak sa nudíte, skúste si niečím zamestnať ruky. Môžete začať háčkovať, vymaľovávať relaxačné omaľovanky alebo skladať puzzle. Robte hocičo, aby ste nezačali vyjedať blbosti.

#5 Začnite variť

pixabay.com