Z tučka krásavec. Toto je 8 skutočných dôvodov, prečo extrémne obézni ľudia konečne začali robiť niečo so svojou postavou

0
Photo by rawpixel on Unsplash

Reklama/advertisment:

Výhovorky, výhovorky a ešte raz výhovorky. Kto sa chce zmeniť, pustí sa do toho. Kto sa nechce, ten bude hľadať milión výhovoriek, prečo sa to nedá. Aj ľudia, ktorých váha sa prešvihla ďaleko cez 100 kíl, však môžu v sebe konečne nájsť silu na zmenu. Neraz ich však život musí potlačiť. A vtedy sa zatnú a ide na to. Toto je 8 dôvodov, ktoré ich nakopli k neuveriteľnej zmene.

#1 Smrť manželky

Anita Austvika on Unsplash

Reklama/advertisment:

S manželkou sme sa v ničom neobmedzovali. Teda najmä nie v jedle. Jedli sme, na čo sme mali chuť. Vďaka zanedbanej životospráve ako 41-ročná zomrela. Bola to pre mňa poriadna rana. Uvedomil som si však, že nechcem z našich dvoch detí urobiť siroty. To bol dôvod na zmenu. Od jej smrti som schudol už 45 kilogramov.

#2 Pomohol mi školský lekár

Mne pekne vyčistil žalúdok až lekár na vysokej. Tvrdil mi, že ak budem pokračovať vo svojej hroznej životospráve, nedožijem sa tridsiatky. To ma naľakalo. Odvtedy som žil len na fastfoode, sladkých limonádach a denne som neprešiel ani krok navyše. Všade som sa vozil na aute. Až vtedy som to zmenil. Dnes mám normálnu váhu a skutočnú radosť zo života, ktorá je na nezaplatenie.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#3 Zničili ma schody

Photo by Serhat Beyazkaya on Unsplash