Zmenili sa na nepoznanie: Týchto 6 príbehov bývalých spolužiakov vám ukážu, že človek sa môže kedykoľvek zmeniť

0
Photo by Element5 Digital on Unsplash

Reklama/advertisment:

Akých spolužiakov ste mali na strednej škole? Určite sa medzi nimi našli triedne krásky i grázli, ktorí sa stali postrachom všetkých učiteľov. Niekedy však ľudia vedia poriadne prekvapiť. Týchto 6 krátkych a inšpiratívnych príbehov je dôkazom toho, že život píše tie najlepšie príbehy.

Dnes je z neho gynekológ

Reklama/advertisment:

Na strednej škole sme mali spolužiaka Martina, ktorý dvakrát prepadol. Mal dobrú povahu, no nikdy mu nešlo učenie. Po skončení školy sme sa všetci akosi prestali stretávať. Časom som sa presťahovala do iného mesta, vydala sa a s mužom sme sa tešili na prvorodeného syna. Keď som zistila, že pri pôrode mi bude práve bývalý spolužiak, netušila som, či sa mám smiať, alebo plakať. Pôrod dopadol dobre. A z Martina je dnes svetová kapacita.

Photo by Patricia Prudente on Unsplash

Keď vždy vieš, čo chceš

Jeden z mojich spolužiakov sa nikdy neučil. Kašľal na školu, no napriek tomu vždy skončil s vyznamenaním. Akoby mu informácie sami naskákali do hlavy. Vždy tvrdil, že chce si užívať život a mať dostatok času na to, aby mohol cestovať. Prednedávnom predal veľmi slušne svoj startup projekt, a do konca života nemusí pracovať. Cestuje, a stále skúša niečo nové. Držím mu palce!

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Všetko sa zmenilo

Na strednej škole som mala spolužiačku Lenu. Bola to egoistická mrcha, s absolútne príšernou povahou. Nedávno som čítal o nej článok. Zachránila život trom neznámym deťom, ktoré ostali uväznené v horiacom dome. Sama pritom ten svoj stratila. Tomu sa vraví hrdinstvo.