Zjednodušte si život na internete. Tieto hacky majú cenu zlata, no pozná ich len málokto

0
Photo by rawpixel on Unsplash

Reklama/advertisment:

Málokto z nás dokáže internet využiť naplno. Bežný užívateľ používa mail, sociálne siete ako Twitter či Facebook, pričom občas zabŕdne aj na Instagram. Všetko, čo potrebuje nájsť, nájde v Google vyhľadávači.  Ale to zďaleka nie je všetko, čo internet dokáže. Dnes vám prezradíme zopár tajných trikov, ktoré stojí za to si osvojiť.

Reklama/advertisment:

Urýchlia vám prácu a pomôžu vám čas strávený na internete využiť na maximum. Vyskúšate ich aj vy?

#1 Pekný obrázok

Photo by Manja Benic on Unsplash

Potrebujete nájsť pekný obrázok a nechcete pri tom porušiť autorské práva, ani platiť horibilné čiastky? Vyskúšajte fotobanky, ktoré sú absolútne zadarmo. Veľmi pekné zábery nájdete na Pixabay či Unsplash.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#2 Sťahuje si hudbu či videá absolútne legálne

Ak máte aj vy obľúbené skladby či filmy na Youtube, môžete si ich vychutnať aj offline. Stačí, keď z Youtube vymažete koncovku ube. Dostanete sa tak na stránku Yout, ktorá toho dokáže spraviť naozaj veľa.

#3 Niečo pre vedátorov

Photo by Hans Reniers on Unsplash

Ak sa potrebujete dostať k nejakému vedeckému článku zadarmo (čo ocenia najmä študenti pri písaní záverečných prác), vyskúšajte stránku SciHub. Môžete na nej prísť k naozaj zaujímavým štúdiám.

#4 Zjednodušte si tlačenie

Potrebujete vytlačiť internetovú stránku a chcete, aby jej tlačená podoba mala úroveň? Vyskúšajte web PrintFriendly, stačí začať adresu odkazu, ktorý chcete tlačiť, a stránka sa postará o ostatné.

#5 Ako na škvrny

Photo by Nathan Dumlao on Unsplash