Ukázala, o čom to naozaj je. Matka štyroch detí zverejnila kontroverznú fotografiu, ktorá jej priniesla 15-tisíc lajkov

0
Instagram/MelWatts

Reklama/advertisment:

O čom je Instagram? Väčšinou o tom, kto je krásny, krajší, najkrajší. Ľudia sa tam chvália dokonalými postavami, avšak aj v mori (ne)dokonalých fotografií a profilov, ktoré sa nám snažia dokázať, že dobre vyzerať je zmyslom života, môže byť jedna zdravá ryba. Je ňou mamička štyroch detí, ktorá fotografiami svojich deťúreniec zabáva celý svet. Prednedávnom sa však rozhodla zverejniť jednu kontroverznú fotografiu.

Reklama/advertisment:

Mladá matka sa veľmi bála, že kvôli fotografii sa na ňu zosype obrovská vlna kritiky. Našťastie sa však stal pravý opak. Mell Wats, na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, ako môže vyzerať telo ženy, ktorá má za sebou štyri pôrody. To, čo sa stalo, však vôbec nečakala.

Telo matky. Fotografia, ktorá sa stretla s veľkým úspechom

I wish filtering this would make it look better. But it doesn’t. Forever a battle I’m battling, though the most insignificant battle for most. I’m not missing a limb, I have all of my children and I have all of my loved ones heathy and living under one roof. Though a battle with my mind. Always battling my mind. Revolting, disgusting, unflattering, repulsive just to make a few words I’ve often used on myself. But what for…. something that happened because I brought my small people into the world. I never bounced back, I didn’t even slowly drag back to my old self. Truth be told I don’t want to be old me. If this is what I have to remind me of the most precious gifts I was given then I’ll wear my battle wounds. This doesn’t get better, it gets worse. The more weight I loose them more skin appears. I use to measure my looks based on something I hated so much. But I’m actually a great person in many other ways. I can guarantee majority of the people on my accounts wouldn’t have a clue what was hidden under my clothing. Though I bet they liked me before hand (or didn’t and just like to tag along to make fun of me) and I’d assume that there are a few other women out there who feel as though they worth is measured by something so similar. Bringing up another generation of people who will lead, create change and empower others in the future it is vital to teach them to accept themselves for who they are. Love themselves (something I’m still learning daily) and be kind. Though something may seem small to you it might actually be a mountain hill to someone else. And if you are like me, be kind to yourself. And thank the lord for high waisted pants and one pieces – or embrace the fuck out of it and bikini it. We only have this one life.

A post shared by Mel ✖️The Modern Mumma (@melwatts) on

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Táto fotka sa samotnej Mell zdala nechutná. Stále nebola stotožnená s telom, ktoré sa jej vplyvom pôrodov zmenilo na nepoznanie. Avšak jej úprimná spoveď Mell mnohých predsa len chytila za srdce. “Kiež by sa to dalo zretušovať. Ale ono to nejde. Viem, že mi nechýba končatina, že mám štyri zdravé deti. Mám dôvod byť šťastná. Ale vždy, keď sa pozriem do zrkadla, vidím to, čo vy. Strie, ktoré mi budú pripomínať, že som matkou štyroch krásnych detí. Nechcem starnúť. Bojím sa toho. Ale viem, že to nejde inak. Ak by som neukázala to, čo nosím pod oblečením, nebola by som úprimná. Vďakabohu však za nohavičky s vysokým pásom, ktoré zakryjú všetko nepodstatné.”