Toto sú tie najväčšie hlúposti, ktoré vyšli z úst dospelých

0
Photo by Antenna on Unsplash

Reklama/advertisment:

Kto sa pýta, veľa sa dozvie. Niekedy sa však dokážeme vypytovať na naozajstné sprostosti. Ak máte dnes náladu pod psa, určite vás poteší kompilácia toho najhoršieho, čo dokáže vyliezť z úst dospelého človeka. Mená ľudí, ktorí vyslovili tieto hlúposti, však necháme radšej v anonymite. Naším cieľom nie je totiž to zhadzovať samotnú dôstojnosť človeka.

Reklama/advertisment:

Pri čítaní týchto (ne)pochopiteľných otázok vám prajeme príjemnú zábavu!

#1 Obchod so zvieratami

Photo by Asique Alam on Unsplash

Istú dobu som pracoval v obchode so zvieratami. Jedného dňa prišla k nám zákazníčka, na ktorú len tak ľahko nezabudnem: “Máte psov, ktoré nekakajú?” Odpovedal som jej, že takí psi neexistujú. Nevzdala to. Rozhodla sa, že sa teda poobzerá radšej po mačkách.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#2 Problémy s abecedou

Pracoval som na zákazníckom centre. Raz mi volal jeden pán, ktorý sa rozhodol vyhláskovať svoje priezvisko. “M ako pomaranč,” diktoval mi a ja som mal čo robiť, aby som sa nahlas nerozosmial.

#3 Aj čísla môžu byť ošemetná záležitosť

Photo by Nick Hillier on Unsplash

Učím na vysokej škole. Záludná otázka od študenta, ktorý bol v treťom semestri: “Ako sa píše veľká štvorka?” Mám takmer 50 rokov, no v živote som nepočul o veľkých a malých číslach.

#4 Všetkých do jedného vreca

Moja mama raz hviezdila na rodinnej oslave. Hovorila, že by veľmi rada navštívila Japonsko, pretože by rada videla na vlastné oči Veľký čínsky múr. Očividne si nevšimla, že sa poriadne sekla.

#5 Myslela to vážne

Photo by Tiffany Combs on Unsplash