Toto sú tie najgeniálnejšie hacky všetkých čias, ktoré stojí za to si osvojiť

0
Photo by Laurencia Soesanto on Unsplash

Reklama/advertisment:

Aj pri bezcieľnom surfovaní na internete môžete z času na čas nájsť niečo skutočne zaujímavé. Takou kategóriou sú určite tzv. life hacky/rady pre život, ktoré sú jednoduché, no ukrývajú v sebe veľkú múdrosť a vysokú efektivitu. To najlepšie na nich je to, že si ich prakticky osvojíte ihneď, určite sa vám uložia niekde hlboko v mozgovej kôre, pričom vo chvíľach, keď to budete najviac potrebovať, si na určite spomeniete.

Toto sú tie najlepšie z nich.

Reklama/advertisment:

#1 Nikdy nedávajte nikomu ako darček domáce zvieratko. Veľmi mu tým môžete ublížiť. Túžba starať sa o vlastné zviera musí ísť z vnútra samotného človeka. Preto sa rozhodnite radšej pre neživé darčeky.”

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Photo by Erda Estremera on Unsplash

#2 “Jeden z najobľúbenejších a najjednoduchších spôsobov, ktorým sa môžete naučiť cudzí jazyk, je pozeranie kreslených rozprávok. Deti sa v nich zoznamujú so základnými slovami, číslicami, farbami a frázami. Keď to zvládnu oni, zvládnete to aj vy.”


#3 “Ak máte známeho, ktorý má nejaký servis, alebo ponúka inú službu, vždy mu za jeho službu zaplaťte. Tiež má množstvo finančných záväzkov a vy taktiež nechodíte do práce bez nároku na výplatu.”


#4 “Zapamätajte si, že NIE znamená NIE. Ak niekto nechce kúsok torty, akceptujte to. Možno už dlho bojuje s nezdravým životným štýlom. Ak by ste ho silou-mocou prehovárali, mohli by ste ho vrátiť na absolútny začiatok jeho ťažkého boja.”