To najcennejšie v živote je Život. Dokazujú to svedectvá ľudí, ktorí prežili pokus o samovraždu

0

Reklama/advertisment:

“Dnes mám výročie od neúspešného pokusu o samovraždu. Ako darček som si dala vstupenku na koncert kapely, ktorú mám najradšej na svete. Dnes viem, že pokus o samovraždu bol ten najväčším omylom môjho života.”

#5 Šťastné narodeniny!

banditobri

Reklama/advertisment:

“Nikdy som neplánovala dožiť sa 18. narodenín. Pokúšala som sa spáchať samovraždu, keď som mala 14, potom v 15-tich a opäť v 17. rokoch. Ale som tu. Oslavujem 18-te narodeniny. Verím, že sú začiatok zvyšku môjho života. Tento deň skutočne oslavujem život. Som taká vďačná, že som nažive.”

#6 Život je darom

Bryz1

“Jednu z týchto fotografií som urobil pred hodinou. Druhá fotografia, ktorá vznikla pred 21 mesiacmi, je iná, než tá dnešná. Asi hodinu po tom, čo vznikla táto fotografia, som sa pokúsil o samovraždu. Prečo sa dnes delím so svojou cestou? Pretože ukazujem, že zmena je možná. Pozrite sa na mňa. Na toho, ktorý sa pred 21 mesiacmi ukrýva za úsmevom.”

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#7

soowhatchathink

“Pred dvoma rokmi som sa pokúsil o samovraždu a v nemocnici som strávil 5 mesiacov. Lekári mi povedali, že zostanem na invalidnom vozíku po zvyšok môjho života. Dnes počas svojej návštevy Japonska jazdím na bicykli.”