Tlačila ho pred sebou viac ako 42 km. Žena svojim neuveriteľným činom všetkým dokázala, že nič nie je nemožné

0
instagram.com/kkiely14

Reklama/advertisment:

Milovala beh, považovala ho za vzácne chvíle, ktoré si mohla ukradnúť len pre seba. No nikdy netušila, že práve jeden nezvyčajný maratón bude pre ňu jednou z najväčších výziev, ktoré jej prišli do života. 

Reklama/advertisment:

Kaitlyn Kiely bola obyčajnou ženou, ktorá mala svoje radosti a starosti. Beh bol pre ňu vynikajúcim spôsobom, ktorým si vetrala hlavu po ťažkom dni. Spoločné chvíle trávila s priateľom Mattom, s ktorým bola už 7 rokov. Všetko bolo v poriadku, no jeden deň im radikálne zmenil život.

Basketbalový zápas

“Pred dvoma rokmi, v jeden deň, Matt išiel na basketbalový zápas. Pred ním mi zavolal, čo bolo naňho dosť nezvyčajné. Povedal mi, že ma miluje a poprosil ma, či mu spravím večeru. Väčšinou varil on, pretože kuchyňa nebola moja parketa,” spomína Kaitlyn na nešťastnú udalosť. Ženská intuícia je však sila, ktorú stojí za to počúvať. Kaitlyn mala zlý pocit a tak poprosila Matta, aby išiel domov a vykašľal sa na zápas. Neposlúchol ju, čo sa mu stalo osudným.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Ľudský život sa môže zmeniť za okamih

“O 20 minút na to mi zvonil telefón. Na displeji som opäť uvidela Mattovo meno. Neozval sa mi však jeho hlas. Už som vedela, že je zle. Matt mal nehodu, tak som sa ihneď ponáhľala za ním.” tvrdí Kaitlyn. Po príchode do nemocnice sa dozvedela zdrvujúcu správu. Matt si poradil chrbticu na dvoch miestach a od ramien dole ostal úplne paralyzovaný.

Ich vzťah sa zmenil na nepoznanie

Never stop believing in hope. Miracles happen everyday 😇

A post shared by Kaitlyn Kiely (@kkiely14) on