Sú na hrane zákona, no predsa sa vynašli. Toto je 10+ príkladov, že keď sa dá, môžete sa dostať z akejkoľvek šľamastiky

0
pixabay.com

Reklama/advertisment:

Už ste sa niekedy ocitli v úzkych? Určite áno. No žiadna kaša sa našťastie neje taká horúca, ako sa uvarí. Užívatelia anonymnej siete Reddit sa môžu podeliť s kadečím. Nemusia sa báť, že ich niekto odhalí. Ak je niečo v tejto sieti kľúčové, tak to je práve anonymita. Pozrite sa, čo odpovedali na otázku, “Aká je vaša, trošku nelegálna finta, ktorá vás zachránila?”

Tu sú definitívne tie najlepšie odpovede.

Reklama/advertisment:

#1 Občas sa mi stáva, že mi neostanú peniaze na jedlo. Vtedy sa vyberiem do neďalekého hotela, zamiešam sa medzi hostí a tak mám raňajky zadarmo. Na moje ospravedlnenie dodám, že nerobím to až tak často.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

pixabay.com

#2 Založil som si milión falošných mailov. A to len preto, aby som nemusel platiť za aplikáciu, ktorú som používal vždy len v skúšobnej verzii.


#3 Skvelý tip, ako sa vybrať na luxusnú dovolenku, i keď nemáte dostatok peňazí. Stačí si kúpiť jednosmernú letenku, počkať, kým vám vypršia víza. A potom sa ísť nahlásiť na miestne úrady. Garantujem vám, že deportáciu budete mať určite úplne zadarmo! Má to však jeden háčik. Každú krajinu môžete takto “navštíviť” len raz.


#4 Robím to, čo robí asi väčšina študentov. Požičiam si knihu z knižnice, doma si ju preskenujem a vrátim. Nestojí ma to ani cent. Viem, že porušujem autorské práva, ale ako študent si nemôžem dovoliť priveľmi vyskakovať.