Rýchlejšie opálená pokožka vďaka týmto trikom

0

Reklama/advertisment:

Opálená pokožka je v dnešnej dobe viac než populárna. vyzerá zdravo, sviežo, mlado a má ten pravý lesk. Slniečko už začína svietiť a teplé letné dni o chvíľu začnú bežať dlhý dvoj alebo trojmesačný maratón. Zima bola dlhá, tak dúfajme, že sa nám to odzrkadlí aj na dlhom lete. Len málokto nemá rád príjemné teplé dni, strávené opaľovaním sa na Slnku, polihovaním na lehátku a pitím ovocného drinku.

Reklama/advertisment:

Ak chceš aj ty zažiariť v lete s dokonale opálenou a zdravou vyzerajúcou pokožkou čítaj tieto triky a tipy, ktoré ti k tomu pomôžu. Ak sa chceš opáliť rýchlo, efektívne a hlave, bez návštevy solária.

Ak patríte medzi ľudí, ktorých Slnko opaľuje o niečo pomalšie tak poznáte tieto problémy.  Nie každý má dokonale silný pigment, že sa opáli už pri prvom pobyte na Slnku. Každá pokožka je iná. Dá sa jej však dopomôcť. Dočítate sa aj nejaké rady a tipy ako sa opaľovať, keď vás sedenie na lehátku niekoľko hodín nebaví.

Mrkva

Mrkva obsahuje látky, ktoré pôsobia na sfarbenie pokožky. Ak budeš jesť veľa mrkvy, tvoja pokožka  prirodzene trochu zhnedne a rýchlejšie ťa opáli Slniečko. Dostane sa ti do tela prírodné farbivo z tejto oranžovej zeleniny a Slnko ťa skôr opáli a nie dočervena ale pekne dohneda.

Betakarotén

Betakarotén vo forme tabliet je jedna veľmi účinná podpora pri opaľovaní sa. Táto látka priam priťahuje Slniečko a ak patríš medzi majiteľky bledšej pokožky, určite si betakarotén zaobstaraj. Nájdeš ho v každej lekárni. Výdlesky uvidíte už po krátkom čase. Jedným z účinkov betakarolténu je zlatisto opálená pokožka a opálenie, ktoré vydrží naozaj dlho.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: