Toto je 10 prekvapivých dôvodov, kvôli ktorým rodičia vyrazili z domu svojich potomkov

0
Photo by Micaela Parente on Unsplash

Reklama/advertisment:

Ak sa rodič rozhodne “vyliať” z domu svoje dieťa, musí mať na to patričný dôvod. Každodenná realita však ukazuje, že ani rodičovská láska nie je bezhraničná. Aj oni majú svoje nervy a hranice. Ak nepomáha vysvetľovanie, tresty či ultimáta, musia sa prikloniť k tomu najradikálnejšiemu riešeniu. Neostáva im nič iné, než vyraziť svojho milovaného potomka. Toto sú tie najprekvapujúcejšie dôvody, kvôli ktorým to urobili.

Reklama/advertisment:

#1 Väčšinu devätnásťročných rodičia vyhodia z domu kvôli drogám, krádeži či z iných vážnych dôvodov. Mňa naši vyrazili z domu preto, lebo som si kúpila morské prasiatko.

Photo by Karlijn Prot on Unsplash

#2 Svojho syna som vyhodil z domu preto, lebo som zistil, že bude otcom. To by nebolo to najhoršie. Čakal deti s dvoma rôznymi ženami. Nemal prácu, živili sme ho. Takto som sa ho snažil donútiť, nech konečne dokáže, že je skutočný chlap. Taký, čo dokáže nielen splodiť deti, ale sa o ne aj patrične postarať.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:


#3 Mňa rodičia vyhodili, keď som otehotnela. Dnes má môj syn 6 rokov a sťahuje sa ku mne sestra, ktorá taktiež neplánovane otehotnela. Verím, že to spoločne zvládneme.


#4 Môjho brata rodičia vyhodili kvôli tomu, že trýznil nášho psa. Myslím, že si to zaslúžil.


#5 Niektorí sa nikdy nepoučia. Ako môj brat. Keď mal 16, ukradol naším tisíc dolárov, ktoré minul na drogy. Otec ho okamžite vyhodil. Po troch týždňoch jeho nárekov ho však vzal späť. Bola to chyba. Keď ukradol kreditku, už ho vyrazil natrvalo.