Pri nehode prišiel o manželku, aj o nenarodené dieťa. No posolstvo tohto muža chytí za srdce aj vás

0
Elle.com
Elle.com

Reklama/advertisment:

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Plánujeme si naše životy, keď tu zrazu bum! A nič nie je tak, ako doteraz. Dá sa prežiť strata milovanej manželky a nenarodenej dcérky, ktoré márne čaká doma otec so staršou dcérou?  Raakhee Mirchandani by o tom vedel rozprávať. Žil šťastný život. Až do 3. marca 2017, kedy všetko zmenila jedna tragická nehoda…

Reklama/advertisment:

Láska Raakhleeho a jeho nebohej ženy Meg pripomína presladené romány. Stretli sa na futbalovom zápase, navzájom sa stratili, aby sa neskôr našli a stali sa manželia. Ako to už býva, narodilo sa im bábätko – dcérka Izzy. Keď o pár mesiacov neskôr Meg zistila, že ich bude o jedného viac, tešila sa. Podľa manželových slov však druhé tehotenstvo vôbec nebolo jednoduché. Meg stále vracala, no všetky nevoľnosti určite stáli za tú obetu.

Elle.com

“3. marca 2017 keď Meg odchádzala z domu, som sa sprchoval.  Ešte mi zakričala, že ma miluje,” spomína Raakhee. No keď išiel do práce, zbadal, že cesta je uzavretá. Stala sa tam tragická dopravná nehoda. Netreba mať však žiadne veštecké schopnosti, aby sme si domysleli, kto sa stal obeťou tejto nehody. Z Raakhleeho sa počas pár sekúnd dal vdovec a z malej Izzy polosirota. Aj pre takmer dvojročné dieťa to bol šok. Otec sa jej snažil vysvetliť, že mama zomrela.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: