Pre toto sa oplatí žiť. Toto je 5+ tých najkrásnejších dôvodov, prečo je život ten najkrajší dar

0
Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Reklama/advertisment:

Sú chvíle, kedy sa cítime pod psa. Vtedy stojí za to spomenúť si, prečo sme na tomto svete. Užívatelia Redditu sa podelili s tými najkrajšími dôvodmi prečo žiť. Sú také krásne, že vám z nich doslova roztopí srdce.

Reklama/advertisment:

Toto sú tie najkrajšie dôvody na život. Práve tie vám dodajú energiu vo chvíľach, keď vám bude najhoršie.

Prestala som niečo neustále požadovať

Photo by Noah Silliman on Unsplash

Vždy som tvrdohlavo niečo od života požadovala. Dokonalého frajera, postavu, ktorú mi budú všetci závidieť či prácu, v ktorej mu budú peniaze samé padať z neba do lona. Ale čím viac som niečo požadovala, tým som sa horšie cítila. Až v jeden deň prišlo pochopenie. Čisté a jednoduché. Pocítila som, že čím viac budem trvať na svojich prianiach a želaniach, tým viac sa budem oddeľovať sama od seba. Odvtedy to už nerobím. Len sa nechám unášať tým nádherným prúdom života. Ten predsa vie, čo je pre mňa najlepšie.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Len tak byť

Photo by Robert Collins on Unsplash

Na živote milujem tie na prvý pohľad obyčajné momenty. Keď idem ráno cez park do práce a precítim tú nekonečnú radosť vnútri. Je to radosť, ktorá sa nedá slovami opísať. No v takýchto okamihoch viem jedno. Žijem. Naozaj žijem. A viem, že skutočné šťastie nie je viazané na vonkajšiu okolnosť.

Pes ľúbi bezdôvodne

Photo by Matt Nelson on Unsplash