Ofina je málokedy dobrý nápad: Presvedčí vás o tom týchto 10 zábavných tweetov

0
Photo by Mellamed on Unsplash

Reklama/advertisment:

Ofiny vyzerajú perfektne. Vo filmoch či v iných médiách. Ak sa však rozhodnete pre ofinu, vedzte, že väčšina z vás to bude skôr či neskôr ľutovať. Nejedna z nás má vo svojom denníčku poznámku, že dať si ostrihať ofinu nie je vôbec dobrý nápad. Pretože vyzerá krásne len pár dní. Potom ju treba opäť upravovať. Vrchol katastrofy je dokonaný, keď sa ju rozhodnete ostrihať samy. Niektoré kaderníctva dokonca poskytujú strihanie ofiny úplne zadarmo. Asi sa nemohli pozerať na ženy, ktoré sa strihali sami.

Reklama/advertisment:

Dnes sme pre vás vybrali 10 vtipných tweetov, po ktorých vás prejde chuť na ofinu.

#1 “Rozhodla som sa nechať si narásť ofinu. Ako tradične, budem sa musieť vyhýbať  celej spoločnosti. Želám vám všetko dobré, uvidíme sa o pár mesiacov.”

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:


#2 “Moja celoživotná dilema – ostrihať si ofinu – nechať si ju dorásť – ostrihať si ofinu – nechať si ju dorásť – ostrihať si ofinu – nechať si ju dorásť… a tak až do smrti.”


#3 To, že čoskoro dostanem menštruáciu, spoznám najmä podľa toho, že si o 3-tej ráno strihám ofinu. Vždy to dopadne katastrofálne.”


#4 “Ostrihala som si ofinu. Teraz ma čaká niekoľko mesiacov neustáleho maskovania tejto chyby. Zapínať si ju a čakať, kým bude dostatočne dlhá, aby mi konečne prestala liezť na nervy.”