Neuveriteľné! Mesto zmenilo metrá na rôzne druhy športových plôch!

0

Reklama/advertisment:

Taipei City, hlavné mesto Taiwanu, sa v roku 2017 pripravuje na hosťovanie športovej akcie the Summer Universiade. Aby túto akciu ešte viac z-medializovali, vynovili ich vlastné metrá – a to tým, že ich premenili na realistické simulácie športových plôch.

 

 

Reklama/advertisment:

Dekorácia každého metra bola sústredená hlavne na podlahy, ktoré sa teraz podobajú na plavecké bazény, futbalové ihriská, pretekárske dráhy alebo na basketbalové plochy. Tento projekt je riadený organizáciou EasyCard Corporation, ktorá synchronizuje verejnú dopravu v Taiwane a organizáciou the Tourism Bureau of Taiwan. Tieto metrá môžete nájsť v Songshan-Xindian (Green) line a na hlavnej MRT ceste.

 

 

The Universiade je druhá najväčšia medzinárodná športová udalosť, po Olympijských hrách. V roku 2011, Medzinárodná univerzitná športová federácia hlasovala pre mesto Taipei, aby hosťovalo túto akciu, čím porazilo i Brasiliu, hlavné mesto Brazílie. Športová udalosť the Summer Universiade sa uskutoční od 19. do 30. augusta, a mesto Taipei očakáva veľký nával turistov.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.boredpanda.com