Módne trendy 2017

0

Reklama/advertisment:

Snažíte sa obliekať podľa najnovších trendov a neviete čo bude in v roku 2017? Poradíme vám.
ZAMAT
Ak chcete vyzerať luxusne a cítiť sa v teple a komforte, tak zamat je pre vás ako stvorený. Navyše, je aj cez jeseň a zimu veľmi populárny. Uvidíte ho na všetkých módnych prehliadkach. Najznámejší módny návrhári ho predviedli na svojich prehliadkach v Pariží či New Yorku. Zamat najlepšie vynikne na šatách s rozhodne sa nebojte pustiť do farieb.
RIFĽOVÁ BUNDA
Kde by nemiloval rifľovú bundu? Je to hit 80tych rokov, ale do popredia sa dostáva hlavne teraz, po prehliadkach v Paríži či New Yorku. In je dokonca aj rifľové sako alebo predĺžený trenčkot. Hodí sa ku všetkému a vo vašom šatníku nesmie chýbať.

Reklama/advertisment:

SUKŇA A SVETER
Chcete byť v zime v teple, ale milujete eleganciu? Vy skúšajte sukňu a sveter. Nehodí sa vám to? Nemajte obavy. Je to najnovší hit. Vytvoríte nezvyčajnú a kontrastnú kombináciu. Zvolili by sme skôr športovejší sveter a elegantnejšiu sukňu.


KVETY
Milujete kvety, ale máte pocit, že sa hodia len na leto či jar? Nemajte obavy. Myslíme aj na to. Tzv. zimné kvety uvidíte už aj na kabátoch, kardigánoch či svetroch. Farby nebudú až tak farebné a sýte ako v lete, ale v tmavších farbách.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článok10 jedál, ktoré rozbehnú váš metabolizmus.
Ďalší článokPrečo sa usmievať?
ZDIEĽAŤ