Magické, či rozprávkové bytosti?! Mamička vytvára svojim deťom úžasné kostýmy! (2. časť)

0

Reklama/advertisment:

Byť rodičom, umelcom a fotografom sa zdá ako ideálna kombinácia, ak snívate o vytvorení jedinečných nezabudnuteľných fotografií Vašich detí. Dokonca oveľa lepšia kombinácia, keď môžete profitovať z inšpirácií okolo Vás – výsledok musí byť úspech. Samozrejme, že musíte mať dieťa, ktoré s Vami spolupracuje, fotoaparát určitej kvality, izbu plnú kostýmov a ozdôb, ale toto nie je NUTNOSŤ.

 

Reklama/advertisment:

Môžete zachytiť všetko, čo máte v hlave, i keď Vaša modelka má 5 rokov, ktorá má vlastnú predstavu ako má vyzerať na fotografiách, na tvári má rôzne grimasy a nebude s Vami Ďalej pokračovať, kým jej neukážete ako ste ju momentálna odfotografovali. Fotoaparát nemusí byť jeden z tých najdrahších – môže to byť aj 6-ročná zrkadlovka kúpená od kamaráta. A izba na šitie? Zásuvka pod Vašou posteľou musí byť dostatočne veľká, aby sa do nej vošli všetky veci potrebné na ďalší projekt.

 

 

„Moja dcéra je tá najlepšia modelka, akú si len môžem predstaviť. Taktiež milujem prácu s mojim synom. Avšak, on sa nerád oblieka do kostýmov, takže ho tak často na fotografiách nevidíte (dúfam, že sa to čoskoro zmení).“

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

 

 

V príprave je viacero projektov, ktoré čakajú na dokonalé prostredie, počasie a náladu. Dúfame, že tieto vytvorené si užijete.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokCitát na dnešný deň 4
Ďalší článok40-tonová veľryba zachytená vo vzduchu!
ZDIEĽAŤ