Láska robí zázraky: Žena si zobrala za manžela muža, ktorý sa nachádzal v poslednom štádiu rakoviny

0
instagram.com/mandymu11

Reklama/advertisment:

A to napriek tomu, že ju od tohto zväzku odhováralo okolie. Má vôbec zmysel vydať sa, keď viete, že čochvíľa môžete byť vdova? Amanda Mooberry to napriek tomu urobila. Vzala si za muža Roba, ktorý sa doslova nachádzal na smrteľnej posteli. To, čo však nasledovalo, svedčí o tom, že skutočná láska robí zázraky. 

Reklama/advertisment:

Rob Mooberry bol obyčajný muž, ktorý si žil svoj všedný život. Miloval svoju priateľku Amandu, no cítil, že sa s ním niečo deje. Za rok bez cvičenia či špeciálnej diéty schudol viac než 30 kíl. Neustále sa sťažoval na bolesti žalúdka, no žiaden lekár nenašiel problém.

Lekári nakoniec predsa len urobili diagnostickú operáciu, pri ktorej Robovi diagnostikovali rakovinu konečníka v štvrtom, terminálnom štádiu.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Mal iba 8-percentnú šancu na prežitie

To najhoršie ho ešte len čakalo. Okrem toho, že Robovi diagnostikovali smrteľnú chorobu, zlé správy ešte pokračovali. Mladý muž mal metastázy takmer po celom tele, pričom lekári mu dávali iba 8-percentnú šancu na prežitie. Amanda sa však ukázala ako silná žena, ktorá ukázala, že bude pri svojom partnerovi v dobrom aj v zlom. Rozhodla sa, že sa zaňho vydá. A to napriek tomu, že podľa lekárov mal Rob len minimálnu šancu prežiť.

Počas prvej operácie mu odstránili nádor vo veľkosti ľudskej dlane. “Nemohol som tomu uveriť, že sa to stalo. Viedol som zdravý život, pravidelne som športoval, jedol vyslovene zdravo. A teraz toto?!” Rob sa však rozhodol, že sa nevzdá. So svojou chorobou chcel zabojovať.

Mala byť jeho posledné želanie