Keď sa darí, tak sa darí: Tieto trapasy by ste nechceli zažiť na vlastnej koži

0
Photo by Seth Doyle on Unsplash

Reklama/advertisment:

Každý z nás určite aspoň raz za život zažil chvíľku, kedy by sa najradšej prepadol pod čiernu zem. Či už vlastnou nepozornosťou alebo hlúpou zhodou náhod sme si vyrobili poriadny trapas. Ale hlavu hore. Nejaká tá nehoda sa stala už asi každému z nás. Aby sme vám trošku podvihli sebavedomie, vybrali sme pre vás tie najlepšie, ktoré sú dôkazom toho, že trapasy sa stávajú úplne každému. Príjemnú zábavu!

Stres urobí svoje

Photo by rawpixel on Unsplash

Reklama/advertisment:

Na prvom pracovnom pohovore som bola poriadne vyklepaná. Nakoniec mi položili poslednú otázku: „How´s your grammar? (Ako ste na tom s gramatikou?) V tom strese som si myslela, že sa pýtajú, ako sa má moja babička (Grandma). Odpovedala som, že celkom dobre. Napriek mojej nezmyselnej odpovedi som tú prácu dostala.

Nemiestny žart

Photo by Clark Young on Unsplash

Pracujem v obchode s rybárskymi potrebami. Keď niekomu dávam udicu, neodpustím si vtipnú poznámku: „Dávajte pozor, aby ste niekomu tou udicou nevypichli oko.“ Jeden zákazník sa na tom začal hystericky smiať. Keď som sa mu bližšie prizrel, pochopil som prečo. Mal len jedno oko, miesto druhého mal protézu.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Keď sa konečne ocitnete na slobode

Photo by Toa Heftiba on Unsplash