Jim Parsons, obľúbená postava z Teórie veľkého tresku, sa oženil

0
instagram.com/therealjimparsons
instagram.com/therealjimparsons

Reklama/advertisment:

Milujete Big Bang Theory? Tí, čo neviete, o čom je reč, choďte sa hanbiť do kúta. Je to geniálny seriál, v ktorom si doslova zamilujete hlavnú postavu – Sheldona Coopera, šialeného vedátora, ktorý nemá zmysel pre medziľudskú komunikáciu, vtip či sarkazmus.

Reklama/advertisment:

Tento seriál sa už roky drží v poprednom rebríčku sledovanosti. Možno ste netušili, že jedna z hlavných postáv, Jim Parsons, je gay. Ak to pre vás nie je žiadna novinka, tak vám povieme, že už 14 rokov “randí” so svojim životným partnerom Toddom Spiewakom. Tento víkend sa rozhodli posunúť vzťah do oficiálnej roviny. Svoje “áno” si povedali v Rainbow Room (Dúhovej miestnosti), v New Yorku. Určite sa nájde kopec hejterov, ktorí si zgustnú na netradičných novomanželoch. Ale Jim neraz ukázal, že má gule. Veď vyjsť na svetlo božie s tým, že kopete za menšinový tím, nie je jednoduchá záležitosť. Na nič sa nehrá, je sám sebou. A to sa počíta! Jim priznal svoju sexuálnu orientáciu v roku 2012, kedy sa rozhodol, že ho naozaj netrápi, čo o ňom povedia ľudia. A z toho by sme si mali brať príklad!

Nezvyčajní novomanžela

Big Bang Theory Star Jim Parsons Got Married To Boyfriend Of 14 Years PA 19745636
unilad.co.uk

Kto koho požiadal o ruku, však zostáva záhadou. No pre priaznivcov seriálu máme ešte jednu chuťovku. Sheldon sa rozhodne požiadať o ruku Amy, ktorá, priznajme si, nevyhrá rebríček o najatraktívnejšiu ženu tisícročia. Ale je sympatická!

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: