Jeho gesto vás dojme: Muž neváhal porušiť pravidlá, aby mohol aspoň na chvíľu potešiť umierajúcu manželku

0
pixabay.com

Reklama/advertisment:

Pre milovaného človeka by sme urobili všetko na svete. Pretože vieme, že skutočná láska prenáša hory. Keď váš blízky človek odchádza na druhý svet, je normálne, že sa snažíte urobiť niečo, aby ste mu uľahčili bolestivé chvíle. Manžel sa nebál prekročiť pravidlá, aby potešil manželku, ktorej na tomto svete už neostávalo veľa času. Jeho dojímavé gesto vás chytí za srdce.

Reklama/advertisment:

Muž sa so svojou skúsenosťou podelil na anonymnej otvorenej sieti Reddit. To, čo urobil, je dôkazom toho, že skutočne miluje svoju manželku. A to tak, že pre jej úsmev na tvári neváha obísť pravidlá.

Do nemocnice prepašoval psa, aby mohol dať posledné zbohom jeho manželke

pixabay.com

“Moja manželka mala za sebou niekoľko vážnych operácií. Diagnostikovali jej rakovinu v terminálnom štádiu, pričom u nej nebola takmer žiadna šanca na zlepšenie. Pripravovali sme sa teda na najhoršie. Po poslednej operácii to už išlo s ňou dole vodou. Nemohla spať, piť, ani jesť. Bola absolútne odkázaná na vnútrožilovú výživu a tabletky. Raz, v jednej svetlej chvíli mi pošepkala, či by som jej mohol prepašovať nášho psa do nemocničnej izby. Bol to bláznivý nápad. Avšak manželka mu chcela dať posledné “zbohom,” toho psa vyslovene milovala,” spomína Fiff na ťažké časy.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

pixabay.com