Filmy podľa skutočnej udalosti, ktoré musíte vidieť

0

Reklama/advertisment:

Rozmýšľate aký film si pozrieť a máte dosť tých nudných filmov, ktoré sú ako z rozprávky? Túžite po niečom inom a hlavne reálnom? Poradíme vám.

Hačikó – Príbeh psa

Reklama/advertisment:

V poslednom čase je Hačikó veľmi obľúbený. Film je natočený podľa skutočnej udalosti z 1924. V tomto roku ho na ulici našiel a neskôr sa ho aj ujal Hideasaburó Ueno, profesor z Fakulty poľnohospodárstva Tokijskej univerzity. Hačikó si svojho pána veľmi obľubil. Každé ráno ho sprevádzal do práce na vlakovú stanicu Shibuya a večer ho stále čakal. Jedného dňa však profesor na svojej prednáške náhle zomrel. Hačikó aj napriek tomu ho každý deň v rovnakom čase čakal na vlakovej stanici ďalších 9 rokov.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Schindlerov zoznam

Film nakrútil Steven Spielberg a ako mnohí očakávali, stal sa najviac oceňovaným filmom všetkých čias. Film zobrazuje život Oskara Schindlera, ktorý bol členom nacistickej strany, sukničkár, ale hlavne záchranca, ktorý pomohol viac ako tisícke Židov počas holokaustu. Film získal neskutočných 7 Oscarov a hlavnou postavou je Liam Neeson.

V zajatí démonov

Pre milovníkov hororov ponúkame tento film. Film rozpráva hrozný príbeh, ktorý si v skutočnosti zažili sestry, ktoré chceli ostať v anonymite. V ich príbytku totiž mali bábiku, ktorá sa volala Anabelle. Po určitom čase, sa veci v dome začali záhadne presúvať a až neskôr zistili, že za to môže práve táto bábika, ktorá mimochodom tiež menila svoje miesto. Na pomoc si sestry zavolajú manželov Warrenových, ktorí sú známi vyšetrovatelia démonických záhad.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokPaleo diéta
Ďalší článokVtipné momenty zvierat
ZDIEĽAŤ