Dievčatko, ktoré sa narodilo s pokožkou starenky, sa pre rodičov stalo tým najväčším zázrakom

0
facebook.com/BlessedByBrenna

Reklama/advertisment:

Malá Brenna vyzerá, akoby utrpela viacnásobné popáleniny. Všetci si pri pohľade na ňu ihneď uvedomia, že je iná. Narodenie druhého dieťaťa jej rodičom, Courtney aEvan Westlake, úplne zmenilo život. To, čo sa najprv zdalo ako absolútnou katastrofou, sa ukázalo ako najväčší dar, ktorý im ukázal, aká silná môže byť láska.

Keď plány dopadnú úplne inak, než si myslíme

Reklama/advertisment:

Rodičia dievčatka mali už syna Connora, avšak veľmi sa potešili tomu, že k nemu pribudne i druhé dieťatko. Po prvom pohľade na maličkú Brenny im však prebehol po chrbte mráz. Vôbec sa nepodobala na ostatné bábätká.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Zveřejnil(a) Blessed By Brenna – Courtney Westlake dne 31. prosinec 2015

Bábätko malo už pri narodení extrémne vysoké horúčky a celé telíčko malo pokryté jazvami. Nikto netušil, čo sa mohlo stať. Lekári však zistili, že dievčatko trpí vzácnou dedičnou chorobou, Harlequin ichthyosis, ktorá spôsobuje, že mu koža rastie desaťkrát rýchlejšie. Tým pádom už od dieťatka vyzerá ako starenka. Brenna musela dostať rýchlu lekársku pomoc, inak by nemusela prežiť.

 

Brenna wants to wish her favorite brother a very Happy 3rd Birthday!

Zveřejnil(a) Blessed By Brenna – Courtney Westlake dne 13. září 2012

Rodičia mali pred sebou dlhé týždne intenzívnej terapie, počas ktorej pravidelne navštevovali svoje dievčatko. Starší syn Connor im pomohol prejsť psychicky náročnými dňami. “Známy a rodina nevedeli, či nás majú ľutovať, alebo nám majú blahoželať. Nikto nevedel, čo bude s našou dcérkou. Všetko to bolo len v rukách Boha,” tvrdí mamina, ktorá si mohla svoje dieťatko prvýkrát zobrať na ruky až po dvoch týždňoch od narodenia. Každý dotyk by totiž to spôsobil ich dievčatku bolesť.