Čo robiť počas upršaných dní?

0

Reklama/advertisment:

Jesenné dni sa očividne krátia a zima je tu trochu skoro. Prvý mráz aj sneh už padli a vonku nie je práve príjemné počasie. Možno by ste si povedali, že sa nič viac ako sedieť pre televíziou nedá robiť, ale nedajte sa zmýliť len preto, že vonku nie je ideálne počasie.

Reklama/advertisment:

Krásu treba hľadať aj v tých najvšednejších dňoch ako sú dni jesenné a zimné. Tak sa na chvíľu zastavte a skúste si vychutnať chvíľu okamihu a nájsť niečo pekné aj počas takýchto upršaných a chladných dní.

Móda

Móda je určite jedno veľké pozitívum jesene pretože sa môžete dokonale vyšantiť. Kabátiky, svetríky, čižmičky a jednoducho všetky zaujímavé kúsky dostanú svoju premiéru práve v tomto období. Určite si jeseň aj kvôli tomuto zamilujete.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Relax

Zapnite si pomalú hudbu a skúste si otvoriť knihu, ktorú ste už tak dávno chceli dočítať no práca vás zaneprázdnila. Možno nájdete nejaké nové záľuby a objavíte v sebe človeka, ktorý miluje knihy. Spravte si dobrý ovocný čaj a vychutnajte si ho plnými dúškami pri tej knihe, ktorá tak dlho trčala v poličke. Prípadne si otvorte časopis a hľadajte nové inšpirácie.

Kúpeľ

Spravte si voňavý kúpeľ plný bubliniek. Zaobstarajte si nejaké voňavé guľôčky do kúpeľa, napustite si vaňu a zahaľte sa do peny. Takt len nachvíľu odpočívajte a uvidíte ako inak sa hneď budete cítiť.