Aký bude nový iPhone 8?

0

Reklama/advertisment:

Už na túto jeseň nám Spoločnosť Apple predstaví ďalší z radu iPhonov. Tento rok nás čaká nový iPhone 8 a my sa už nevieme dočkať. Viete vôbec ako bude nový iPhone 8 vyzerať? Aj napriek informáciám od Applu kolujú na internete informácie, ktoré tu sú ož od začiatku tohto roku, no v poslednej dobe sa stále často opakujú. Tieto informácie dokonca potvrdili aj Apple analytici. Práve vďaka nim máme dnes pred sebou takmer dokonalý koncept toho, ako bude nový iPhone 8 naozaj vyzerať.

Reklama/advertisment:

S návrhom tohtoročného iPhonu prišiel Vladimír Obshansky. Podľa jeho slov ho vytváral na základe všetkých vierohodných únikov, ktoré v poslednej dobe videli svetlo sveta. To znamená, že telefón bude zo zadu sklenený, bude mať kovový rámček, podľa našich informácií by mal byť vyrábaný z nerezovej oceli, taktiež bude obsahovať duálny fotoaparát, 5,8´´ displej s minimálnymi rámčekmi, stereo reproduktory, nabíjať sa bude bez kábla, kľudne aj na dlhšie vzdialenosti.

Jedinou zmenou by malo byť to, že štvordiódový True Tone blesk by mal byť umiestnený medzi čočkami.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Obshansky spolu v spolupráci s ConceptsiPhone vytvoril aj video, na ktoré sa môžete pozrieť nižšie. Rendery boli vytvorené v After Effects a Photoshopu od Adobre, Autodesk 3ds Max a Corona Renderer.

Pokiaľ sa chystáte zakúpiť práve túto očakávanú novinku, tak si určite nezabudnite pozrieť video, ako by mal nový iPhone 8 vyzerať. Práve vďaka tomuto videu sa možno rozhodnete pre kúpu práve tohto modelu od Spoločnosti Apple.