7 najdivnejších relácií posledných rokov v televíziách

0

Reklama/advertisment:

V poslednom čase je v našich televíziách vidieť už naozaj všetko. Časy, keď sme sa celý týždeň tešili na novú časť našej obľúbenej relácie sú už dávno preč. Aj ty skôr telku dnes vypínaš ako by si si mal pozrieť, to, čo v nej dávajú? Platí pravidlo, čím divnejšie, tým viac divákov? Pozreli sme sa na relácie, ktoré svojim obsahom vyvolali vlnu diskusií, no aj tak ich každý pozerá.

RODINNÉ PRÍPADY

Reklama/advertisment:

Ide o formát, kde sa v každej časti odohráva príbeh, v ktorom hrajú neherci, alebo ľudia „z davu“. Prestrihy ako hlavné postavy hovoria na kameru v priebehu deja sú zaujímavé, no trošku rušiace. Často je zápletka príbehov dosť vyhrotená a v reálnom živote neuskutočniteľná.

ADAM A EVA

Táto reality show ušetrí hlavne na oblečení pre účinkujúcich. Ide o to, že sa mladí ľudia spoznávajú, nahí. Už len ten nápad je čudesný. A ešte viac ľudia, ktorí sa nehanbia tam ísť…

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

HOTEL PARADISE

Reality show z nádherného ostrova je celý čas len o tom istom. O užívaní si luxusného života, a všetkých jeho radostí. Dosť nuda, ale ruku na srdce, kto toto nepozeral?!

FARMÁR HĽADÁ ŽENU

Muži – farmári si hľadajú svoje polovičky, pretože popri práci na farme nemajú čas hľadať si ženu. Myšlienka dobrá, len škoda, že sa do takýchto typov relácií prihlásia skôr čudné typy ľudí.