6 Trikov, ktoré by ste mali vedieť aj vy

0

1.Žehliť oblečenie žehličkou na vlasy

Reklama/advertisment:

Počuli ste už niečo také? Táto rada však nie je určená len pre dámy. Aj zručnejší páni, ktorí vedia, čo je to žehlička na vlasy sa budú tešiť tomuto triku.  Často na žehlenie vecí neostáva dosť času. Potom sa stáva, že ráno strácate čas žehlením a nestíhate. Stačí ak si vezmete žehličku na vlasy, ktorá sa zohreje za 15 sekúnd a prežehlíte ňou pokrčené oblečenie. Funguje to rovnako ako klasická žehlička avšak ušetríte veľa času.

pixabay.com

2.Žieltkou proti žmolkom

Reklama/advertisment:

Malé guľôčky zo svetrov, ktoré nazývame žmolky. Dokážu poriadne znepríjemniť deň najmä keď si zo skrine vytiahnete opraný svetrík a zistíte, že sú na ňom tieto nepekné žmolky. Máme pre vás radu.  Vezmite si žiletku a jemnými pohybmi žmolky jednoducho odstráňte z vášho oblečenia.

pixabay.com

3.Vazelína aby vôňa vydržala dlhšie

Určite máte aj vy svoju obľúbenú toaletnú vodu či parfém, no nevydrží tak dlho ako by ste chceli. Zaiste vám však pomôže vazelína!  Natrite si trochu tohto mastného produktu na miesta kde sa chytáte vôňu aplikovať a potom len nastriekajte. Vy sa tak môžete z vašej vône tešiť o čosi dlhšie.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

pixabay.com

4.Kondicionér až potom šampón

Veľa žien robí túto chybu pri umývaní vlasov. Najskôr si dáte šampón a potom kondicionér. Vodou však kondicionér úplne z vlasov nezmyjete. Potom sú už po pár dňoch mastné  a to teda nevyzerá dobre. Skúste nabudúce aplikovať najskôr kondicionér a potom celé vlasy umyť šampónom. Uvidíte ten rozdiel.

pixabay.com

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokAko vyzerať skvele aj bez mejkapu
Ďalší článokAko si poradiť s akné
ZDIEĽAŤ