Slovenský hokejista sa sťahuje zo zámoria do Európy

0

Reklama/advertisment:

PODOLSK – Marek Hrivík je novou posilou účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy. Na novom kontrakte sa dohodol s klubom Viťaz Podoľsk. Zmluvu podpísal na dva roky. Týmto prestupom pravdepodobne uzavrel kapitolu zámorského hokeja.

Reklama/advertisment:

Marek Hrivík prestupuje ku konkurentovi jediného slovenského zástupcu v nadnárodnej KHL.  Jeho novým zamestnávateľom sa stal tím súperiaci so Slovanom Bratislava v jednej konferencii. S Viťazom Podoľsk sa dohodol na dvojročnej zmluve. Záujem z Podoľsku bol veľký, a to u Hrivíka zavážilo najviac. Sám uznal, že radšej prestúpi niekam, kde bude pravidelne hrávať. Mať väčší plat, hrať v zámorí ale pri tom sedieť na lavičke, je pre neho menej.

Marek Hrivík v drese Calgary Flames odohral 3 zápasy

Tento 26-ročný útočník sa k téme sám vyjadril pre hokejportal.net:“Vtedy som sa zranil a hovoril som si, že do konca sezóny ani nechcem hrať. Snažil som sa pripraviť na odchod do Ruska. Podoľsk mal o mňa najväčší záujem a dohodnuté to už bolo dosť skoro. Keďže som bol zranený, nechcel som už príliš vymýšľať. O ich serióznom záujme som vedel už dlhší čas. Radšej pôjdem do klubu, ktorý má o mňa veľký záujem, ako do iného väčšieho klubu za viac peňazí, ale s menším počtom príležitostí,” prezradil Marek Hrivík.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: