VIDEO: Slovák, ktorý hattrickom zlikvidoval FC Barcelonu

0
drahovsky hattrick

Tomáš Drahovský

Reklama/advertisment:

Toto meno si pamätajte. Tento mladý chalan sa v uplynulých dňoch postaral o kompletnú demontáž FC Barcelona. Pýtate sa, aká Barcelona? Veď tá futbalová tento víkend porazila Atletico Madrid. Jedná sa o Barcelonu, ktorá hrá futsal.

 

Začal výborne

Reklama/advertisment:

Prvý gól sa mu podarilo skórovať po krásnej nacvičenej kombinačnej akcii, ktorá sa začala u brankára. Draho si po sérii prihrávok nabehol na spätnú loptu od “pivota” a následne nechytateľnou bombou do vinkla skóroval svoj prvý gól

 

Druhý gól ako z Youtube

Druhý gól môže ašpirovať na gól kola. Po krátkom zdržaní pri autovej čiare sa lopta dostala na pravú stranu po tzv prihrávke klobúkom, kde už stál pripravený Drahovský aby zaklincoval ďalší kliniec do rakvy barcelonských futsalistov. Nasledovala už iba oslava a víťazoslávnym gestom v tvári a rukách. Tomi, dobre ši žrobil!

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Tretí gól – stál tam, kde mal byť

Draho svoj hattrick zakončil umiestnenou strelou k ľavej tyči barcelonského brankára. Situácii predchádzal samostatný únik po ľavej strane, ktorý následne nakopával pred bránku, kde sa po skrumáži dostal lopte práve Draho a tretím gólom posunul svoj tím o krôčik bližšie k 3 bodom. V tejto chvíli bol neudržateľný skoro ako Sajfa pri Gabovi Borárosovi (VIDEO)

Najlepší slovenský futsalista

Draho patrí medzi niekoľkonásného držiteľa ocenenia “Slovenský futsalista roka” a rovnako aj “Talent roka”. Mnohé futsalové osobnosti  mu predpovedajú žiarivú futsalovú kariéru, čomu nasvedčuje aj aktuálne pôsobenie v španielskom tíme Plasticos Romero Cartagena. Draho okrem iného prešiel aj košickým futsalom, odkiaľ sa sťahoval do Slov-Maticu aby následne prestúpil do maďarského Gyoru.