ŠK Slovan podáva sťažnosť!

0

Reklama/advertisment:

TRNAVA – V sobotu 7.4. sa odohral 139. derby zápas medzi dvoma slovenskými odvekými rivalmi Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Tri body si do tabuľky v skupine o titul pripísali domáci, po najtesnejšom víťazstve 1:0.

Reklama/advertisment:

Gól a veľa ďalších akcií však neboli jediné “ozdoby” zápasu, ktoré mohli ľudia vidieť. Diváci bol svedkami aj negatívnejších situácií, výbuchov emócií a nebezpečných zákrokov. (minimálne tak nebezpečných ako tieto miesta, ktoré sa budete báť navštíviť! Viac TU). V sťažnosti “belasí” neupozorňujú len na neoprávnenú červenú kartu ale aj na neodpískanú penaltu, paradoxne po zákroku na toho istého slovanistického hráča. Oficiálny web Slovana sa vyjadril nasledovne: „Sobotňajšie derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava prinieslo viacero sporných momentov, ktoré výrazne ovplyvnili priebeh zápasu. ŠK Slovan Bratislava dnes (9.4.2018 pozn.) podal sťažnosť na výkon rozhodcovského tímu, ktorý viedol duel s Trnavou. Klub v sťažnosti apeloval hlavne na dva zásadné verdikty. Tým prvým bol neodpískaný pokutový kop po zákroku Borisa Godála na Aleksandara Čavriča v trnavskom pokutovom území. Druhým dôležitým bodom sťažnosti je vylúčenie Aleksandara Čavriča z 32. minúty duelu. Sťažnosť posúdi Komisia rozhodcov SFZ, o jej rozhodnutí vás budeme informovať.”

Ako je už zvykom, zápas sa nezaobišiel bez nervozity. Tento stav sršal z hráčov už od začiatku, bolo to cítiť na každom jednom súboji o loptu či už na zemi, alebo vo vzduchu. V zápase ukázal žilinský rozhodca Michal Očenáš až 7 žltých kariet. Prvá prišla v 28. minúte. Už krátko po prvej žltej karte sa v rohu ihrisku odohral súboj, v ktorom proti sebe stáli Čavrič (ŠK Slovan) a Vakhtang Chanturishvili (Spartak Trnava).

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: