Radivojevič pokračuje vo svojej hokejovej kariére

0

Reklama/advertisment:

TRENČÍN – Branko Radivojevič nekončí svoju hokejovú púť ani po tejto sezóne. S klubom HK Dukla Trenčín totiž podpísal novú zmluvu. Táto zmluva ho robí hráčom Trenčína ešte jednu, nasledujúcu sezónu.

Reklama/advertisment:

Radivojevič so 62 bodmi na svojom konte za sezónu 2017/18 si tak bude obliekať dres Dukly aj najbližšiu sezónu. Spolu s ním v klube ostávajú aj iné známe mená, ako napríklad tréner Peter Oremus či asistent trénera Ján Pardavý. Veľké zmeny nenastanú ani na brankárskom poste, keďže Michal Valent taktiež ostáva v klube, no zmeny tu predsa len nastanú, pretože druhý brankár Tomáš Hiadlovský odchádza. Tieto informácie priniesla oficiálna internetová stránka klubu.

Mnohí ľudia sa obávali verzie, že Branko Radivojevič po sezóne zavesí svoje ľadové korčule na klinec. Sen o majstrovskom titule v tejto sezóne sa navyše rozplynul (viac čítajte TU) a tak sa obavy ešte zvýraznili. HK Dukla Trenčín síce dokázal prejsť cez HK Poprad aj HKM Zvolen a mal možnosť prejsť za finálové brány, no za nimi však vo finále narazil na Banskú Bystricu, ktorej na zápasy podľahol tesne 3:4 a v siedmom zápase na trenčianskom ľade tak oslavovali “barani” spod Urpína. Radivojevič bol po zápase zastihnutý so slzami v očiach a v smutnej nálade.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Branko po prehratom 7. zápase finálovej série

Fanúšikom Trenčína tak okrem smútku ostal ešte aj nepríjemný pocit vyvolaný tým, že nevedeli, koho z hráčov videli v červeno-žltom drese hrať naposledy. Radivojevič patril medzi najväčšie obavy. Teraz však Trenčania, ako aj nezainteresovaní hokejoví diváci, majú dôvod na radosť. Dôvodom je to, že tohto skúseného hokejistu so skúsenosťami z NHL, AHL, najvyšších súťaží v Česku či Švédsku a samozrejme z Majstrovstiev sveta a olympiád uvidíme v slovenskej najvyššej súťaži aj na budúci rok.