Je to oficiálne, tréner Newcastle chce Dúbravku naďalej

0

Reklama/advertisment:

NEWCASTLE – Po mnohých odhadoch a pravdepodobnostiach je dnes isté, že v klube Newcastle United sú s Martinom Dúbravkom spokojní a chcú si ho ponechať aj na ďalšiu sezónu. Minimálne tréner Rafa Benítez hovorí o veľkej spokojnosti a ľahkosti v riešení Martinovho prestupu.

Reklama/advertisment:

Ako sme vás už informovali (viac čítajte TU), s Martinom sú v klube spokojní ako tréneri tak aj ľudia navôkol. Platí to od jeho príchodu, ktorý sa konal na začiatku februára. Už po pár zápasoch so Slovákom v bráne sa v Anglicku začala šíriť vlna spokojnosti a záujmu o jeho ďalšie zápasy v čierno-bielom drese. Dnes je všetko jasné a nasvedčujú tomu aj slová trénera Beníteza. “Nebude to zložité, pretože Dúbravka má opciu na prestup. Nie je tajomstvo, že sme s ním spokojní. Uvidíme, ako sa skončí sezóna, ale transfer nebude problém,” cituje španielskeho kouča Sky Sports.

Rafa Benítez je na lavičke Newcastle United FC už dlhšie obdobie a to od roku 2016. Pod taktovkou tohto trénera si odbil svoju premiéru nejeden brankár, medzi ktorých patrí aj slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka. Benítez sa vyznačuje aj tým, že dáva šancu viacerým hráčom. Pred príchodom Dúbravku odohrali “straky” dvadsaťšesť zápasov, z ktorých šestnásť odchytal Elliot Rob z Írska a v desiatich zápasoch sa medzi tri žrde postavil Angličan Darlow Karl.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: