HC Slovan Bratislava bude mať v nasledujúcej sezóne nového generálneho partnera!

0

Reklama/advertisment:

BRATISLAVA – HC Slovan Bratislava bude mať v nasledujúcej sezóne nového sponzora a nejde o žiadneho malého partnera. Jedná sa o Gazprom Export LLC. Prvý krát v histórii tohto jediného slovenského zástupcu v medzinárodnej KHL sa stalo, že klub oznámil svojho generálneho partnera ešte pred začiatkom sezóny.

Reklama/advertisment:

Gazprom Export LLC so sídlom v Petrohrade je jednou z najúspešnejších a najprogresívnejších ruských firiem a momentálne svetovým lídrom v zásobovaní zemným plynom. Spoločnosť dodáva zemný plyn do viac ako 20 krajín sveta a participuje na viacerých investičných projektoch v Rusku i zahraničí. Svoju reputáciu si buduje aj prostredníctvom množstva sponzorských aktivít v oblasti športu, vrátane ľadového hokeja, kultúry, vzdelávania, zdravotníctva, atď. Dohoda s týmto veľkým partnerom bola podpísaná s účinnosťou do konca budúcej sezóny KHL, teda 2018/19.

HC Slovan sa v KHL každú sezónu topí v problémoch. Boli tu sezóny, v ktorých tento klub dokázal postúpiť do play-off, no zakaždým to bolo z 8. miesta a klub čakalo následné vyradenie z play-off hneď v prvom kole. V ostatných sezónach Slovan končil na chvoste západnej konferencie a inak tomu nebolo ani poslednú sezónu. Slovan skončil v tabuľke na predposlednom 12. mieste s 58 bodmi, so stratou 25 bodov na prvú osmičku. Diváci však tomuto bratislavskému klubu nechýbajú a napriek neúspechom je neraz štadión vypredaný. Aktuálne však fanúšikovia môžu mať konečne radosť. Ich klub má vízie, plány, generálneho sponzora a to všetko už pred sezónou.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: