Zväčšenie pŕs

0

Reklama/advertisment:

Zväčšovanie pŕs je veľmi populárna téma dnešnej doby. Možností, metód a spôsobov je naozaj mnoho a niekedy je ťažké vybrať si tú, ktorá je naozaj správna. Je však len na vás, čo si zvolíte a akým spôsobom vaše prsia naberú väčší objem.

Prečo si zväčšiť prsia?

Reklama/advertisment:

Prvotným dôvodom, prečo si mnohé ženy dávajú zväčšovať poprsie je asi ten, že majú svoje prsia malé. Ďalším dôvodom môže byť napríklad keď žena nie je spokojná s tvarom jej pŕs. A je tu ešte aj osobitná kategória a to sú ženy, ktoré chcú prsia ešte väčšie aj keď svoje prirodzené prsia malé nemajú. Ľudia sú rôzni a ich požiadavky tiež. Preto sa spolu pozrieme na všetky dostupné metódy zväčšovania pŕs.

Plastická chirurgia

Zväčšenie pŕs pomocou vloženia implantátov je asi najrýchlejšia cestu ku krásnemu, bujnému poprsiu. Niektoré ženy sa obávajú skalpela avšak táto metóda vykonávaná profesionálom je bezpečná. Dôležité je starať sa o nové prsia po operácii pretože ten čas rozhodne ako a vám zahoja jazvy a aký bude celkový výsledok. Cena je možno vyššia avšak tento zákrok by mal byť na celý život.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Kyselina hyaluronova

Zväčšenie pŕs pomocou kyseliny hyaluronovej je veľmi nová metóda. Doteraz sa hyaluron používal len na vyplnenie vrások či zväčšenie pier. Dnes si ňou môžete dať zväčšiť aj prsia. Jednou nevýhodou je, že efekt trvá približne  a pol roka. Potom treba procedúru absolvovať znova. Počas trvania efektu musíte dávať pozor na to aby ste neotehotneli pretože by ste mohli aj seba aj dieťa dostať do nebezpečenstva napriek tomu, že hyaluron je telu prirodzená látka.

Zväčšenie pŕs vlastným tukom

Tento spôsob zväčšovania pŕs je cenovo podobný klasickej operácii s použitím implantátov. Mnohí odborníci však tvrdia, že tento zákrok nie je pre každého a nie je úplne bezpečný. Taktiež jeho efekt nie je veľmi viditeľný na prvýkrát. Vo všeobecnosti je to len ďalšia metóda na zväčšenie pŕs, ktorá ale nemá toľko výhod.

Tabletky

Tabletky, ktorých účel je zväčšiť prsia tiež n trhu nesú dobré ohlasy. Mnohé ženy takémuto niečomu neveria ale nehádžme všetkých výrobcov do jedného vreca. Niektoré preukazujú viditeľné účinky po niekoľkých týždňoch užívania. takéto tablety sa predávajú ako doplnok stravy a drvivá väčšina z nich obsahuje len prírodné zložky.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokCitát na dnešný deň 100
Ďalší článokAko si spríjemniť chvíle melanchólie
ZDIEĽAŤ