Zostaňte fit aj počas jesene

0

Reklama/advertisment:

Jeseň je svojim spôsobom trochu pochmúrne, upršané obdobie avšak aj tu sa dá vidieť tie pozitívne  a pekné veci. Možno často prší, ale keď idete na prechádzku do parku, môžete vnímať tú krásu farebnosti.

Reklama/advertisment:

Aby ste v tomto období nezleniveli a ostali fit, nech sa páči; zopár tipov ako ostať stále v pohybe aj keď to vonku nevyzerá na prechádzku. Zostať it neznamená len cvičiť, ale zahŕňa to všetko aj stravu a iné činnosti.

Zacvičte si doma

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Vezmite fľaše od minerálky, noviny alebo mlieko. Takéto podomácky vyrobené činky tiež dobre poslúžia. Urobte si zopár drepov, výpadov a hneď budete mať lepšiu náladu.

Strečing

Ranný strečing nikdy nezabúdajte absolvovať. Naštartuje vaše telo a pripraví ho na prácu, ktorá vás cez deň čaká. Privstaňte si o 10 minút a venujte tento čas svojmu telu a zbavte sa únavy.

Pitný režim

Aj počas chladnejších dní nezabúdajte piť. Choroby sú v tomto období priam premnožené a voda vyplavuje škodliviny von z tela. Na tento fakt teda naozaj nezabúdajte a vodu môžete doplniť o pár kvapiek citrónovej šťavy prípadne šumivé tablety s vitamínmi.

Prechádzka

Napriek počasiu je fajn občas vyjsť von, len sa nadýchať toho dažďového, vlhkého vzduchu a osviežiť tak svoju myseľ. Sedieť doma celú jeseň ešte nikomu neprospelo. Nebojte sa teda dažďa, ktorý vás môže prekvapiť. Vezmite dáždnik, kvalitnú obuv a vyrazte von.

Dúfame, že tipy ako ostať fit aj na jeseň vám pomôžu a trochu uľahčia každodenný život. Napriek tou, že všetko je tak rýchle, nájdite si chvíľu pre seba a svoje telo, určite si to zaslúži. Nebudete unavení a skleslí, ale naopak plní energie a sily.