Typy ľudí v posilňovni-ženy

0
Prednedávnom vyšiel tento článok o mužoch tak teda jeden článok aj o ženách. Ženy totiž začínajú chodievať do posilňovne čoraz častejšie a preto táto činnosť už veľmi dávno zďaleka nepatrí medzi chlapské záľuby. Zdravý životný štýl a pohyb sa dostáva stále viac do popredia ľudí. Nie každému to však vydrží. Ako si na tom ty? Nájdeš sa tu ?
BARBIE
Pomenovanie možno každému nesedí avšak….typ ženy v posilňovni, ktorú sme nazvali Barbie je presne tá, ktorá sa vychystá skoro ako na vlastnú svadbu a ide ,,cvičiť”. Tieto ženy to v skutočnosti nemyslia veľmi vážne. Dokonale uhladený a vyžehlený cop, obtiahnutá športová podprsenka a tie najštýlovejšie a najznačkovejšie legíny. K tomu nechýba parfum ktorý je cítiť minimálne na 30 metrov dopredu a samozrejme voda, aby bolo dostatok tekutín. Tieto slečny najradšej behajú za bežiacim pásom na najnižšej možnej rýchlosti a ich cieľ je proste vzbudiť pozornosť a vyzerať neodolateľne. To sa im aj darí. Milujú byť stredobodom pozornosti a keďže chodia ,,cvičiť” pravidelne, ľudia to vedia. Čo na tom,keď len vedia, ale na ich postave to veľmi vidno nie je. Väčšinou sú to ženy s naozaj štíhlou postavou a po svaloch ani stopy. Ale veď čo, ľudia sú rôzni.
DRIČKA
Táto žena vie čo chce a prichádza si po to každý jeden deň do posilky. Cvičí pravidelne, dodržiava stravu, všetko má presne vyrátané a cvičenie jej zaberá väčšinu času. Keď sa na ňu pozriete, vidíte zdravú vyšportovanú postavu a viditeľné svaly. Tento typ ženy sa nebojí zdvíhať aj ťažšie činky lebo vie, že tvrdá drina prináša skvelé výsledky. Okrem toho je vo fitku veľmi zaujatá sama svojím cvičením natoľko, že si často nevšíma okolie. Docvičí a ihneď ide domov po zdravú a kvalitnú stravu. Lebo vie,že 45 minút po tréningu najviac rastú svaly. Ak ju stretnete a budete sa jej pýtať na rady, verte, že kvôli vám nepreruší svoju sériu.
YOGISTKA
Áno presne tak. Tak táto žena si so sebou bez pochyby vezme karitmatku a ide sa cvičiť. Preto yogistka,lebo vykonáva cviky,ktoré môže robiť napríklad doma na dvore na trávniku. Ale tak asi ju motivuje prostredie. Jej cvičenie je fyzicky nenáročné a skôr oddychové. Sú výnimky ktoré okrem strečingu na karimatke aj cvičia klasické cviky s vlastnou váhou. Jej priateľom je tiež fit-lopta.
KULTURISTKA
Tak s touto sa neradno zahrávať. Okrem toho, že má podobné vlastnosti ako Drička to berie ešte o čosi vážnejšie. Chodí na súťaže a fitko je jej druhý domov. Nemá rada nováčikov, pretože svoj čas vo fitku musí využiť naplno a nemá rada keď sa jej tam motajú začiatočníci. Má svoje jedno obľúbené fitness centrum kde už ju všetci poznajú a, samozrejme, podporujú.
CHCEM FOTKU
Čo to zacvičí, čo to posedí, ale hodne pofotí. Jej instastory obsahuje asi 78 fotiek len z fitka a to z jedného dňa. Má zaznamenaný jej príchod do fitka, každý stroj, každé zrkadlo a aj odchod. Na každej fotke je,samozrejme jej tvár. Celý pobyt vo fitku je v podstate o fotení a cvičí sa minimálne.
BÝVALKA
Tak tento typ ženy stretnete vo fitku minimálne raz za život. Rozišiel sa s ňou frajer a ona mu teraz chce dokázať o čo prišiel. So slzami v očiach, ale s hrdosťou cvičí a maká na sebe. Vo fitku je pravidelne, no keď zistí, že to nezaberá, časy športovkyne sa skončili.
FITNESS GIRLS
Takto sa definujú tie, ktoré stretnete asi v každom fitku. Prídu spolu, cvičia spolu, odídu spolu. Prišli do fitka spolu aby sa navzájom podporili a tiež zaujali nejakých chlapov. Najradšej si zabehajú alebo bicyklujú na stroji. Väčšinou sú tri alebo 4, niekedy ich stretnete aj 5. Vždy sa premáhajú, ale keď už sa do fitka dokopú, tak si trochu zacvičia.
A potom je tu tiež veľmi rozšírený typ a to konkrétne:
PÔJDEM ZAJTRA. 
A myslím, že k tomu netreba dodať naozaj ani slovo.
Dúfam, že ste sa opäť pobavili a možno aj našli. Vo fitku je to predsa len vždy celkom pestré čo sa týka typov ľudí a osobností, čo poviete?