Toto je 6 dôležitých vecí, ktoré očakáva muž od ženy, i keď to nahlas nikdy nepovie

0
Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Reklama/advertisment:

Nie všetci muži sú alfa samci, ktorí chcú za každú cenu dostať čo najväčšie množstvo žien do postele. V skutočnosti sú zraniteľní a rovnako túžia po láske ako aj nežnejšie pohlavie. Keďže sú z Marsu a ženy z Venuše, neraz dochádza vo vzájomnej komunikácii k nedorozumeniam. To sa však dá vyriešiť. Ak chcete pochopiť, po čom túži (takmer) každý muž, spoločne odhodíme balvan vedúci do mužskej jaskyne. Ukážeme vám 6 vecí, ktoré potrebuje každý muž. Pričom nemajú nič spoločné s materiálnym bohatstvom.

#1 Počuť, že ste naňho skutočne hrdá

Reklama/advertisment:

Ak muž vymení žiarovku či vynesie smeti, očakáva od ženy pochvalu. Je preňho dôležité, aby žena to, čo urobí, nebrala ako samozrejmosť. Samozrejme, netreba ochkať zakaždým, keď muž zloží dosku na záchodovej mise, avšak občasné slová, ktoré idú z hĺbky duše, rozhodne neuškodia.

Photo by Candice Picard on Unsplash

#2 Vidieť, že ho dokážete podporiť

Zdeptať človeka pod čiernu zem je niečo, čo dokáže každý. Avšak podporiť druhého v ťažkých chvíľach dokáže len silná osobnosť. Váš muž potrebuje počuť, že ho dokážete v ťažkých chvíľach podporiť. Že sa stanete pre neho bezpečným prístavom, v ktorom môže načerpať svoju silu.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#3 Byť rešpektovaný

Žiaden muž po príchode domov nepotrebuje dostať hubovú polievku. To najkrajšie, čo môžeme druhému dať, je naša vzájomná úcta a rešpekt. Nemusíte mať so svojim partnerom rovnaké názory. No je dôležité, aby ste ich vzájomne dokázali rešpektovať. Zmysel partnerstva nie je v žiadnom prípade prerobiť druhého na lepšiu verziu. Ak sa chce človek zmeniť, zmení sa sám. Aj bez nášho úsilia.

#4 Potrebuje uši, ktoré ho dokážu počúvať

Väčšina mužov v čase problémov potrebuje zaliezť do pomyselnej jaskyne, v ktorej môžu pokojne porozmýšľať nad tým, čo sa deje navôkol. Keďže sa v dnešnej dobe jaskyne akosi minuli, muži sa vyberajú do prírody, zavrú sa do izby či bezducho pozerajú televízor. Ženy by sa mali naučiť násilne ich nevyťahovať z ich osobného priestoru. Avšak keď muž sám vyjde z jaskyne a je pripravený hovoriť, určite mu príde vhod, keď jeho partnerka prejaví záujem ho počúvať.