Skutočne sú ranou pod pás: Toto je 7 vecí, ktoré rania každého muža

0
Photo by bruce mars from Pexels

Reklama/advertisment:

Skutočný muž dokáže podporiť a ochrániť ženu. Vie byť jej stabilným bodom vo chvíľach, keď začne podliehať  vonkajšiemu tlaku. Sila muža spočíva v tom, že si vie udržať nadhľad. Len zriedkakedy rieši žabomyšie vojny, nepodlieha emocionálnym výkyvom a preto môže svoju polovičku ukotviť. My, ženy, im zas vieme odovzdať to vnútorné, pokoj a lásku, ktorú hľadajú. Vzťahy by mali byť najmä o vzájomnej úcte.

Reklama/advertisment:

Aj keď chcete mať s partnerom otvorený vzťah, pri určitých veciach sa vám vyplatí držať jazyk za zubami. Ako uvádza portál relationshipss, toto je 7 vecí, ktoré sa hlboko dotknú každého muža:

#1 Nepreháňaj!

Touto vetou len prilievame do ohňa olej. V stave, keď sme sami pod emocionálnym tlakom, je veľmi ťažké objektívne zhodnotiť reakciu partnera. Touto vetou sa len obaja dostaneme do poriadneho “švungu,” ktorý nič dobré neprinesie.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Photo by bruce mars from Pexels

#2 Nechajme to tak!

Niektoré veci sa naozaj musia vykomunikovať, pretože ak zametáme problém pod koberec, nič tým nevyriešime. Ak potrebujete prestávku v diskusii, dohodnite sa na určitom čase. A do spoločného rozhovoru sa môžete pustiť až vtedy, keď budete mať obaja čistú hlavu.

#3 Asi by sme sa mali rozísť

Rozchod či rozvod by sa nemal používať ako ultimátum či výstraha. Takéto slová sa nedajú vziať späť. Ak sa vyhrážame rozchodom, je to čistá manipulácia. A tá nemá čo robiť v harmonickom vzťahu.