Priprav sa na leto!

0

Reklama/advertisment:

Síce len nedávno začala jar, no počasie sa na nás začína usmievať. Teploty už stúpli na príjemných 20 stupňov aj keď to neustále kolíše. Niekedy je fajn sa však dopredu pripraviť na letnú sezónu, či už zásobou najnovších módnych hitov, alebo pozitívnou letnou náladou. Tak ak si ešte stále hlavou v tých chladných dňoch priprav sa lepšie dni.

Daj si do poriadku vzťahy

Reklama/advertisment:

Leto je väčšinou plné zážitkov, cestovania, spoznávania a aj letných románikov. Horúce letá prinášajú horúce spomienky. Určite si teda nezabudni dať do poriadku vzťah s priateľom, ale i rodinou. Ak si sa ocitla v situácii kedy nevieš na čom ste, vyrieš to skôr než príde leto. Ak si nerozhodná v rozchode, daj si dokopy pre a proti, pozri sa na vzťah z dlhodobého hľadiska a buď daj tomu šancu, alebo začni odznova. Každý deň môže byť novým začiatkom a leto je skvelá príležitosť ako upevniť vzťahy alebo nadviazať nové. Takisto by bolo fajn urovnať nezhody v rodine ak nejaké sú. S mamou, sestrou či bratom. Strávte spolu pekný čas a nájdite k sebe cestu ak sa nejak pokrivila.

Obleč sa do farieb

Leto môže začať len s oblečením vo všetkých farbách dúhy. Tento rok to bude ultrafialová farba. Máš už nejaké kúsky vo fialovej? Ak nie, určite si nezabudni zopár takých zaobstarať. Určite sa budú túto sezónu hodiť. Môžeš začať aj svoje prvé letné nákupy, kým sú ešte občasné výpredaje. A plavky na leto už máš? Toto leto budú TOP bikiny v tvare V, čo sú plavky na oko spojené, no vrchný a spodný diel spája takmer neviditeľná šnúrka. Farby sú len na tebe.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment: