Priprav sa na letnú párty s nami

0

Reklama/advertisment:

Leto je zvyčajne plné zážitkov, osláv, záhradných grilovačiek a iných stretnutí s rodinou, či priateľmi. K letu tiež nepochybne patria svadby a iné veľké príležitosti. Ak patríš medzi ženy, ktoré radi navštevujú podobné spoločenské udalosti alebo aspoň tie grilovačky v kruhu rodiny, určite sa nezabudni dobre pripraviť. Tu nájdeš zopár tipov na čo by si nemala zabudnúť a tiež nejaké rady ako sa pripraviť na letnú párty tak, že budú všetky oči na tebe.

Dôležité sú šaty

Reklama/advertisment:

Asi najdôležitejším módnym kúskom budú v tomto prípade šaty. Letných šiat nájdeš v obchodných centrách nespočetné množstvo, no ty musíš nájsť také, ktoré ti budú sedieť farebne, strihovo a budeš v nich jednoducho sexy. Na letnú párty je najlepšie zvoliť buď ľahké a voľné letné šaty, ktoré zvýraznia tvoje prednosti a zakryjú prípadné nedostatky. Druhou voľbou budú obtiahnuté sexy šedé, biele alebo čierne šaty, v ktorých zas vyniknú tvoje sexy krivky. Farbu vyberaj podľa vlasov a očí, no a samozrejme pokožky.

Opálená pokožka je sexy

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Nezabudni sa na letnú párty pripraviť do posledných detailov. Krásna opálená, lesklá a hydratovaná pokožka je TOP. Nemusíš sa hneď obávať aj keď patríš medzi ženy, ktoré majú slabší pigment alebo si od prírody ,,bledula”. Kvalitný samoopalovací krém to všetko vyrieši za teba. Najlepšie je vybrať si samoopalovací olej alebo sprej, pretože tieto dva vašu pokožku najviac rozžiaria a dodajú jej aj neuveriteľný lesk. Siahaj však po naozaj kvalitnom produkte na samoopaľovanie pretože lacnejšie verzie by mohli dať tvojej pokožke neprirodzený, oranžový vzhľad. Objednaj na nete alebo zbehni do drogérie. Určite niečo nájdeš a tvoja pokožka bude v tých šatách vyzerať naozaj úžasne.