Poďme spolu zmeniť budúcnosť. Pozývame vás na konferenciu, ktorá nemá vo svete obdoby

0
allatra

Reklama/advertisment:

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako vyzerá naša spoločnosť? Väčšina ľudí nie je spokojná s tým, čo sa deje všade navôkol. Avšak v nás, ľuďoch, je skutočná sila. Sila, ktorá môže zmeniť budúcnosť. Netreba však čakať, kým to za nás spraví niekto, kto má moc. Je dôležité, aby sme sami boli tou zmenou, ktorú chceme vidieť všade navôkol. Ak aj vy chcete vytvoriť lepšiu spoločnosť, môžete sa pripojiť 11. mája 2019 od 16-tej hodiny na konferenciu „Hra profesionálov. Jediné Zrno. Spoločnosť. Posledná šanca.“ 

Udalosť, ktorá nemá vo svete obdoby

Reklama/advertisment:

Táto konferencia je unikátnou celosvetovou iniciatívou Medzinárodného spoločenského hnutia „ALLATRA“: „Hra profesionálov. Jediné Zrno. Spoločnosť. Posledná šanca.“ Predstavuje podujatie medzinárodných rozmerov, ktoré sa uskutočňuje po prvýkrát v histórii ľudstva. Šancu, ktorá poskytuje ľuďom našej planéty možnosť zjednotiť sa v reálnom čase a prediskutovať aktuálne životne dôležité témy, ktoré znepokojujú každého z nás.

Daná iniciatíva Medzinárodného spoločenského hnutia „ALLATRA“ bude súčasne prebiehať v mnohých krajinách sveta. V konferenčných sálach po celom svete sa tisícky účastníkov prostredníctvom internetu pripojí k spoločnému prenosu. Podujatie zjednotí tisícky špecialistov, verejných činiteľov, predstaviteľov náboženských, kultúrnych organizácií, masmédií, umenia, diplomacie, ľudí rôznych profesií, národností, rôzneho veku, vierovyznania, náboženskej príslušnosti – jednoducho všetkých, ktorým nie je ľahostajné v akej spoločnosti práve žijeme a v akej budú žiť zajtra naše deti.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Sme jedno ľudstvo. Máme jeden domov

Photo by NASA on Unsplash