Pár zásad k udržaniu dobrého vzťahu

0

Reklama/advertisment:

Každý z nás je rád, keď dostane nejaký darček alebo niekto nám blízky nám urobí radosť. No ešte radšej sme, ak my sami dokážeme vyčariť úsmev ľudom na tvári, obzvlášť ak ide o našu drahú polovičku. Potešíme osobu na ktorej nám záleží, a zároveň prispejeme k zdraviu nášho vzťahu. Tu je pár rád, ktoré vás môžu naviesť na tú správnu cestu.

Reklama/advertisment:

Buďte pozorná ku svojej polovičke a dbajte na detaily. Detail má úžasnú moc a čím je menší, tým viac pôsobivé bude ak si to všimnete. Obľúbený dezert alebo film z vás spravia pozornú a starostlivú partnerku a môžete si byť istá, že sa to budete patrične odmenení.

Vždy sa snažte byť úprimná nech už ide o čokoľvek. Snažte sa hovoriť ako veci cítite a ako sa na nich pozeráte aj keď to nie je vždy najpríjemnejšie. No, ako hovorí stará múdrosť, keď sa vyhneš bitke tichom, začneš vojnu vo svojom vnútri.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Nič nepoteší vášho miláčika viac ako nečakané prekvapenia. Pozitívom je, že existuje množstvo vecí, ktorými dokážete prekvapiť, či už dáte vychladiť šampanské s jahodami, alebo taká maličkosť ako je upratanie alebo navarenie obľúbeného jedla. S pocitom uspokojenia potom budete počúvať aká ste skvelá a úžasná partnerka.

Zaujímajte sa o názory a vášne. Vášne si človek vybuduje preto, lebo s nimi má nejaký citový vzťah, tým pádom je pre neho potešením, ak to môže s kýmkoľvek zdieľať.