Na týchto chlapov si daj pozor

0
Chlapi sú všelijakí. Niektorí pre nás dobrí a iní nie. Každá sme iná a aj práve preto je na svete toľko typov mužov. Aby našla každá tohto správneho pre seba. Tu je zoznam tých, s ktorými to býva najťažšie a nie každej z nás sadnú.

 Manipulátor

Tento typ chlapa spoznáš podľa niekoľkých jednoduchých a výrazných znakov. Prešpekulovnaý manipulátor ťa však dokáže zmanipulovať aj tak, že si to vôbec nevšimneš. Navonok pôsobí ako nekonfliktná osoba, no keď niečo chce, ide si za tým aj cez akékoľvek prekážky. Daj si pozor keď sa ti bude zdať, že ti v niečom vyhovel pretože väčšinou tým chce dosiahnuť niečo pre seba. Často sú sebeckí a vždy chcú prekrútiť veci tak aby mali pravdu a ty si bola na vine. Väčšinou sa za ich minulosťou skrýva smutný príbeh ako boli rodičia k nemu zlí a nemal kamarátov, no pravda je takmer vždy pravý opak. Často tomuto chlapovi nejde o tvoje, ale jeho blaho a pohodlie. Je ťažké odolávať jeho manipulačným útokom pretože ich má vopred skvele pripravené.

Maminkin chlapček

Myslím, že každá vie o akom chlapovi je reč. Všetko jeho konanie závisí od toho či sa to páči mamke. Vždy ju stavia na prvé miesto pred teba. (To nie je zlé, rodina na prvom mieste je v poriadku, ale nechať sa ovládať matkou nie je príliš v poriadku). Tento chlap má doslova ,,rozumy od mamky” a takmer vôbec nemá vlastný názor. Nevie čo chce a čo je správne kým sa o tom neporadí s ňou. Je na nej závislí a kým sa nestane niečo zásadné, bude to tak celý život. To je ale už problém výchovy. Len je dobré, aby si vedela, že títo chlapi sú ťažký oriešok.

Rozmaznané dieťa

Títo chlapi sú nedospelí, nerozvážni a márniví. Chcú mať všetko za nič lebo k tomu boli vedení. Chcú každú na ktorú si ukážu prstom a ak ju nedostanú tak trucujú. Je to vzťah ako s malým rozmaznaným deckom. Tento chlap nepozná práve životné hodnoty. On len chce všetko a nič sa mu nechce robiť. Práca preňho nie je nič blízke. Radšej bude lipnúť na rodičoch pokým to bude možné. A ver, že to môže byť veľmi dlho.

Citlivka

Inak prezývaný aj ,,slížik”. Takýto chlap je skôr ako žena. Spoznáš ho celkom ľahko a má dokonca aj prejavy ženského správania ako býva výrazná gestikulácia rukami alebo zvýšený tón hlasu. Môže tiež veľmi veľa rozprávať a vždy sa všetkého zľakne. Nie je to ten silný chlap, ktorý ťa ochráni. Je to skôr ten typ chlapa, ktorý sa s tebou bude síce nekonečne dlho rozprávať no, úprimne, časom si uvedomíš, že ti stačí aj menej tých rozhovor a radšej chlap, ktorý je ozajstným chlapom. Od citlivky nečakaj, že sa kvôli tebe aj pobije. Radšej zuteká čo najďalej. Okrem toho ti vo všetkom vyhovie, znesie aj modré z neba a nečakaj nejaké malé vzrušenie v podobe argumentácie. On sa neháda. A v sexe to bude väčšinou o tom istom,nových vecí sa pravdepodobne bojí.

Agresor

Už z pomenovania vyplýva, že tento typ chlapa nemá svoje negatívne pocity pod kontrolou. Môže mať dokonca stavy/amok,v ktorom si nie je plne vedomý svojho konania. Vo vzťahu s takýmto človekom je zvykom udrieť ženu. Ak ale nezachádzame tak ďaleko, tak to môže byť aj hádzanie vecí, nábytku, elektroniky a hocičoho iného. Ničenie vlastného majetku je pre neho bežnou činnosťou v stave hnevu. Je agresívny a nerád robí veci, ktoré sú mu proti srsti aj keď tebe sa môžu zdať úplne normálne. Ťažko mu vyhovieť a vzťah s ním je skôr ,,urob všetko tak ako chce aby sa zas nehneval”. A to je asi celkom o ničom.

Chlap ,,všetko viem”

Tento chlap sa tvári ako najmúdrejší na svete, vždy musí mať pravdu a všetko vie. Všade bol, všetko pozná a tvári sa, že ho nič nemôže prekvapiť. Keď niečo naozaj nevie a nerozumie tomu jednoducho to zahrá do outu. A to tak, že sa vyhne odpovedi, zahovorí alebo proste odíde z konverzácie. Keď mu povieš pravdu, urazí sa. Nedá sa s ním proste vyhrať nejakú hádku lebo musí byť ten najmúdrejší. Do všetkého sa stará a odpovedá aj keď sa ho nikto nič nepýtal.

Veľa rečí žiadne činy

Nasľubuje ti všetko možné a nič sa nedeje. On nemá jasný cieľ. Má len sny, ktorým hovorí ciele. Zabudni na to, že ťa naozaj vezme tam a tam. On len veľa hovorí, ale nič pre to aby to všetko dosiahol neurobí. Buď sa zmieri s tým čo má alebo bude lipnúť na tebe, či niekom inom. Jednoducho povedané, veľa vody v živote celkov nenamúti.

Iba na sex

Reklama/advertisment:

A máme tu staré známe: ,,Ozvem sa.” No to určite. Bude znieť ako ten najúžasnejší chlap keď ti prvýkrát napíše. Aj stretnutie bude úžasné. Budeš mať pocit, že ho zaujímaš a že ťa veľmi chce. Neteš sa, opak môže byť pravdou. Typický chlap na jednu noc je na pohľad úplne dokonalý no keď zistíš, že už je po všetkom, neozve sa.Hľadá inú obeť. Nechce sa citovo viazať a ani tebe nedovolí, aby si sa naňho upla.

Tento článok nemal slúžiť ako odradenie od všetkých mužov. Je to len typizácia chlapov, s ktorými to môže byť ťažšie. Ale vždy existuje cesta a spôsob ktorým ísť a robiť veci aby to fungovalo. Tiež nezabudni, že každá sme úplne iný charakter a povaha a hľadáme iný typ mužov. Pokojne ti niektorí z vyššie spomenutých môže sadnúť ako ,,zadok na šerbel” a ty nájdeš svoju spriaznenú dušu.