Módne trendy, ktoré by v roku 2018 nemali čo hľadať v dámskom oblečení

0

Reklama/advertisment:

Rok 2017 je už dávno preč a s ním by mali odísť aj niektoré módne trendy, ktoré boli in. Predsa je treba meniť staré za nové a tak to funguje aj v móde. Niektoré trendy, ktoré sme priam milovali však tento rok opustia okruh trendy dámskeho oblečenia, ale aj pánskeho oblečenia.

Dámske módne trendy, ktoré budú OUT

Maxi sukne

Reklama/advertisment:

Maxi sukne sa stali v roku 2017 veľmi populárnym trendom. Leto bolo plné dlhých sukieň s rôznymi strihmi, vzormi či farbami. Populárne boli aj dlhé tylové sukne v áčkovom strihu no nezabudlo sa ani na voľný a jednoduchý štýl. Určite ste spozorovali aj skiny dlhé sukne, ktoré boli obtiahnuté  a sexi. Tento kúsok však v roku 2018 nebude práve trendy.

Tričká a košele  odhalenými ramenami

Najnovšie kolekcie módnych návrhárov už tento ženský prvok neprezentujú. Na prehliadkových mólach už odhalené ramená odišli niekam do zabudnutia. Zažili svoju chvíľku slávy, no tohtoročná jar a leto sa bude niesť v inom duchu.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Bohémsky štýl

Minulý rok bol bohémskeho oblečenia naozaj plný. Nosil sa nielen na sukniach a šatách, ale aj na doplnkoch v podobe náušníc, prsteňov či náramkov. Obľúbené boli dokonca aj čelenky v takomto prevedení, avšak móda sa mení a toto leto sa bohémsky štýl vytratí. Uvidíme na ako dlho.

Bomber bundy

Bomber bundy alebo inak bombery boli dlho obľúbeným kúsok nielen žien, ale aj mužov. Nosili sa v kombinácii s úzkymi džínsami alebo pokojne aj sukňami. Hodili sa k teplákom aj legínam. Mohli sme ich vidieť dokonca aj v detských obchodom. Bomber bundy teda už svoj veľký boom zažili a módny priemysel otvára dvere novinkám čo sa týka bundičiek.

Choker

Zdanlivo nekonečne trvajúcemu trendu už taktiež odzvonilo. Najskôr sa objavili len jednoduché chokery, ktoré však potom prešli až do extrémov. Mohli sme vidieť rôzne čipkované, matné, zamatové, metalické a ďalšie druhy tohto náhrdelníku. Taktiež boli obľúbené chokery s príveskom v podobe srdiečka, kvetu alebo iného predmetu.