MISS Stredných škôl je späť! Jubilejný 10.ročník súťaže krásou vyrazí dych!

0

Reklama/advertisment:

Snáď nikto sa s nami nebude prieť, ak vyhlásime, že dievčatá zo Slovenska patria k najkrajším na svete. Nuž a najkrajšie ženy vždy rady súťažia o titul kráľovnej krásy, v prestížnych projektoch MISS. A keď súťažia ženy, prečo by nemohli aj krásne dievčatá? Napríklad stredoškoláčky? Veď o pár rokov môžu práve ony stáť na modelingových mólach, bojovať o striebornú korunku pre víťazku a reprezentovať našu krajinu na prestížnych súťažiach. Projekt MISS Stredných škôl môže byť pre budúce TOP modelky skvelým začiatkom.

Reklama/advertisment:

Súťaž funguje už desiaty rok a primárne sa zameriava na prípravu študentiek pre modeling. Vďaka profesionálnej organizácii dievčatá získajú všeobecný prehľad vo svete módy a zlepšia sa v oblasti etikety aj spoločenského správania. Dostanú tiež jedinečnú možnosť vyskúšať si prechádzku po móle, profesionálne fotografovanie a špičkové líčenie či styling pod dohľadom odborníkov z praxe.

Finalistky sa zúčastnia spoločných sústredení,  teambuildingov, výletov a rôznych kurzov. Súťaži MISS stredných škôl dodávajú svojim menom a záštitou váhu mnohé známe osobnosti. V minulosti to boli napríklad úspešná  speváčka Dara Rollins, obľúbený moderátor Michal Hudák a svojím kúskom prispeli aj spevák Adam Ďurica či tanečné zoskupenie Street Dance Academy.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Ak sme Ťa zaujali, prečítaj si, ako sa môžeš súťaže zúčastniť:

Ako a kedy sa môžem prihlásiť?

Všetky potrebné informáciu sú zverejnené na internetovej stránke www.missstrednychskol.sk, kde okrem podmienok a registrácie, nájdeš aj informácie o plánovaných kastingoch v jednotlivých mestách a tiež históriu predošlých ročníkov.